Враження від подорожі до Німеччини

    У кінці  березня відбулася подорож дітей нашої школи до Німеччини в дитячий табір  відпочинку «KIEZ», що у м. Зебніц (біля Дрездену).

    Дітей  просто переповнюють приємні враження і спогади про подорож, адже її програма  була  дуже  насиченою і  різноманітною: в першій половині  дня для нас  проводилися  уроки німецької  мови двома  професійними  і  досвідченими німкенями, а  друга частина дня була  присвячена  екскурсіям та  активному  відпочинку.

    За  період, проведений у Німеччині, діти  побували  в  Дрезденській  галереї, у скарбниці Німеччини замку «Grünes Gewölbe», побачили  Фрауенкірхе, Оперний  театр і  Цвінгер, у  Саксонскій  Швейцарії відвідали фортецю «Königstein».

    Крім того, у  самому  Зебніці вдалося відвідати музей  штучних  квітів (що є символом м. Зебніц),  познайомитися  з  історією міста, побувати в єдиному у Європі парку динозаврів «Uhrzeitpark», розважитися у  басейні  «Маріба». Також спеціально для нас  була  проведена  екскурсія до найкращої гімназії Зебніца «Goethe-Gymnasium».

   Загалом, ми змогли  побувати у Саксонскій  Швейцарії, у м. Дрезден і відвідати на зворотному  шляху Краків (Польща).

   В цілому, поїздка була дуже вдалою, тому що діти змогли краще познайомитися з культурною  спадщиною міст Німеччини і, безперечно, отримали незабутні враження.