Година Землі у нашій школі

   Можна багато розмірковувати і говорити про екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати про те, як вберегти навколишнє середовище. Але кожен із нас має робити реальні кроки назустріч світлому майбутньому нашої планети.

     Наша школа уже робить ці кроки: цього року було проведено ряд заходів під загальною назвою «Година Землі».

     Все почалося із урочистої лінійки біля тематичного стенду. Старшокласники розказали учням та вчителям про те, як діяльність людини впливає на нашу планету, про історію акції «Година Землі» і про її необхідність та актуальність. Після лінійки всі школярі долучилися до флешмобу, утворивши живе число 60, що символізує Годину Землі. Учні 5-7 класів із радістю взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Планета очима дітей», що відбувся на подвір'ї школи. Тим часом 8-А клас із класним керівником Мамедовою Л.С. відвідали дитячий садок №449 та ЖЕК №703 і розповіли дітям та дорослим про акцію «Година Землі», а також розклеїли листівки в мікрорайоні. Відзначилися і учні 5-Б та 10 класів: вони із вчителем біології Нескороженою І.А. ініціювали незвичайну акцію «Подякуймо деревам за чисте повітря».

    Отже, наша школа усвідомлює необхідність залучення уваги до екологічних проблем та пошуку шляхів їх вирішення на рівні кожної людини. Головне, що ми не просто діємо, а закликаємо до активних дій всю громадськість.