День захисника України

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці учні та працівники школи №118 «Всесвіт» приєднуються до привітання всіх захисників Вітчизни з професійним святом та хочуть подякувати за тяжку службу, що дає можливість мати мирне небо над головою.

 

Шановні захисники Вітчизни! Ваша щоденна праця – це великий внесок у процвітання Батьківщини.

Ви - ті, хто завжди стоїть на сторожі нашого спокою та благополуччя. Ви - ті, хто не боячись, вступає в бій за першим покликом своєї країни, ті, хто широкою спиною закриває від усіх негараздів своїх дружин і дітей. Нехай прозвучать для вас сьогодні слова подяки просто за те, що ви є!

 

Міцного вам здоров’я, щастя, досягнення поставлених цілей, родинного родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! День захисника України - це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

 

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу були проведені такі заходи: