Дистанційне навчання

➡️З 01 листопада 2021 року розпочинається навчання в дистанційній формі для учнів 1-11 класів. Це вимушений захід, який запроваджений на рівні всього міста Києва.

☝️ Нагадуємо Вам, що уроки можуть відбуватися як в онлайн (синхронно, найчастіше з використанням платформи ZOOM, Meet, тестів або інших ресурсів, але у режимі реального часу) та і офлайні (асинхронно, тобто через розміщення відеороликів, відеоінструкцій, презентацій та завдань на платформі Human для учнів 1-4 класів, платформі Просвіта.net для учнів 5-11 класів.

Усі навчальні заняття відбуватимуться відповідно до існуючого розкладу уроків з 08:30 год. 

Наші правила комунікацій під час дистанційного навчання :

➡️Зв’язок з класним керівником. У разі хвороби дитини або неможливості долучитися до дистанційного навчання повідомте про це класного керівника, а він, у свою чергу, повідомить про це колег. 

➡️Організація освітнього процесу під час дистанційного навчання здійснюється в межах робочого часу педагогічних працівників, тому зворотній зв’язок надаватиметься з 08.30 до 18.00 даного робочого дня (або на наступний день з часу Вашого звернення). Вихідні та святкові дні не є робочим часом вчителя!

➡️ Дотримання правил культури роботи в режимі дистанційного навчання. Підключаючись до онлайн уроків необхідно під власним іменем та прізвищем, з вимкнутим звуком на час викладання вчителем матеріалу, увімкнутою камерою.

➡️Звертайте увагу на час надсилання робіт.

➡️Для комунікацій використовуємо корпоративну пошту. 

 

БУДЬМО ЗДОРОВІ!

З ПОВАГОЮ -

директор Лариса Олександрівна Полякіна 

 

Покликання на таблицю дистанційнонр розкладу уроків можна знайти на сайті школи або скористатися покликанням внизу текста 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IAflXD3EPs4tMlIYWat6rlymb0pqIQIA/edit?usp=drivesdk&ouid=115725946039757427576&rtpof=true&sd=true