До Всесвітнього дня театру 2019

До Всесвітнього дня театру 2019

All the world’s a stage,

And all the men and women merely players;

They have their exits and their entrances;

And one man in his time plays many parts…,  – сказав Вільям Шекспір.

«Театр – це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра», – вважав Микола Гоголь.

 

     З нагоди Всесвітнього дня театру, який щорічно відзначається світовою громадськістю 27 березня, у нашій школі відбувся цікавий  театральний захід. Девіз свята : «Театр – це засіб взаєморозуміння і зміцнення миру між народами». А питання миру – це саме те, над чим працюють учителі та учні «Всесвіту» – асоційованої школи ЮНЕСКО.

     Учні сьомих, дев’ятого, десятого та одинадцятого класів під керівництвом своїх учителів англійської мови І.Ю.Романенко, Т.О.Моцної, Г.О.Войни і Н.Д.Даниш підготували англомовні театральні постановки різного стилю і тематики. Між виступами учні відповідали на питання тематичної вікторини.

     Театральною мовою можна передати будь що. Наприклад, класику. Чому б не перевтілитися в Алісу, Капелюшника, Березневого Зайця, Білого Кролика і Мишку з Країни Див, як це зробив клас 7-А?

     Мовою театру можна перекласти сучасний мультфільм про Губку Боба. 7-Б клас розвеселив публіку яскравими костюмами і жартами.

      Можна помандрувати в майбутнє або минуле. Дев’ятий клас уявив себе на співбесіді з працевлаштування, а одинадцятикласники запропонували повернутися в літні канікули. Учні 7-А і 10-го класів здійснили танцювальний супровід сценки.  

     Наші учні залюбки виступають на сцені, а особливо, якщо мова йде про вистави англійською.