Енергоефективність та енергозбереження у комунальному секторі

    За взаємної ініціативи була проведена зустріч працівників інженерного сектору ЖКГ Шевченківського району з учнями школи №118 «Всесвіт» на тему: «Енергоефективність та енергозбереження у комунальному секторі».
     На початку начальник виробничо-технічного відділу Пархоменко Сергій Олексійович привітав усіх присутніх та ознайомив з програмою роботи. Після чого передав слово куратору шкільної делегації, який, в свою чергу, розповів про основні принципи інформаційної роботи навчального закладу у напрямку «енергозбереження» та «енергоефективність» у побуті.

      Надалі присутні уважно слухали учнів, які досить змістовно у форматі презентації виклали власне бачення теми зустрічі. Не дивлячись на юний вік доповідачів учні продемонстрували відповідальне ставлення та гарну обізнаність у питанні раціонального використання енергоресурсів, що безпосередньо впливає на сімейний бюджет. Окрім загальної інформації діти наводили приклади запровадження енергозберігаючих технологій та підвищенні енергоефективності на прикладах власних родин.

      В свою чергу фахівці КП «Керуюча дирекція» та КП «ЦОС» розповіли про практичні досягнення районних та загальноміських програм по оптимізації енергоспоживання.
    По закінченню, Пархоменко Сергій Олексійович подякував учасникам та запропонував долучитись до акції Всесвітнього фонду дикої природи - «Година землі», що відбудеться 29 травня 2014 року о 20.30 за Київським часом.