ЗЕЛЕНА ШКОЛА

Конкурс «РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК»

Спеціалізована школа №118 «Всесвіт», разом з іншими              школами Подільського району, взяла участь у конкурсі «РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК».

Кожна школа мала обрати свою тематику ,за якою була б прикрашена ялинка.

Детальніше2017 - Реклама на упаковці

Упаковка, як важливе джерело інформації про продукт, фірму-виробника, правила користування, терміни зберігання, склад виробу та тому подібне є об'єктом інноваційного маркетингу. Велике значення має і реалізований на упаковці візуальний образ товару, що становить певне поєднання кольорів, шрифту, геометричних форм та інших елементів образотворчого ряду. Усе це є і важливим атрибутом конкурентоспроможності товару.

Детальніше2017 - Екологічне оцінювання упаковки

Практично в усіх країнах існує законодавча база, що визначає основні вимоги до упаковки. Для упаковки товарів передбачено такі вимоги: 

Детальніше2017 - Наслідки надмірного споживання їжі (екохвилинка в 9 – Б класі)

Навіть у глибоку давнину народні цілителі чудово розуміли, що дотримання помірності в їжі є запорукою гарного самопочуття та здоров'я, а значить і довголіття. Надмірне споживання їжі і в минулому вважалося досить небезпечною звичкою людини, яка вкорочувала їй життя. Із-за того, що люди стали менш активними і їм не доводиться багато працювати фізично, вони не витрачають стільки енергії, скільки отримують з їжею. 
 

Детальніше27.02.2017 - еко-хвилинка на тему "Культура споживання"

«Якщо людина не зробить так, 
щоб на Землі стало менше сміття, 
то сміття зробить так, 
щоб на Землі стало менше людей» 
У рамках проекту «Зелена школа» учні 6-а класу 27.02 2017 провели еко-хвилинку на тему "Культура споживання" 

Детальніше02.2017 - «ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА «УПАКОВКИ»»

У рамках еко-проекту «ЗЕЛЕНА ШКОЛА» учні 6- а класу - Цимбал Даніїл та Вітов Андрій провели еко –хвилинку у вигляді випуску новин .Тема, над якою працювали учні : «ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА «УПАКОВКИ»» ,а також «У якій упаковці я виберу товари у супермаркеті» Після інформаційного блоку було проведено рухливо-пізнавльну гру «ЗАГАДКИ «УПАКОВКИ»»,під час якої діти виявили високий рівень засвоєння матеріалу. 

Детальніше12.2016 - ЕКО-НОВИЙ РІК!

В рамках проекту "Зелена школа" учні 6-а класу вигадали як екологічно, цікаво та незвичайно підготуватись до Новорічних свят, а також врятувати довкілля. 

ДетальнішеПІДСУМКИ І ЕТАПУ АКЦІЇ "3R REDUCE REUSE RECYCLE"

     Після осінніх канікул ми підвели підсумки першого етапу акції "3R REDUCE REUSE RECYCLE" - по збору макулатури. В загальній кількості учнями школи було зібрано 2040 кг макулатури для вторинної переробки. 

ДетальнішеЕКОЛОГІЧНИЙ ЗВІТ 8-А КЛАСУ

     В жовтні відбувся похід екологічною стежкою за темою «Вплив людини на навколишнє середовище». 
     Учні збирали фотозвинувачення ганебної поведінки людини в лісі. Поряд з прекрасною природою ми побачили кучі сміття, розбитих пляшок, іншого бруду, який залишили відвідувачі після пікніків. 

Детальніше3R reduce reuse recycle

     Акція "3R reduce reuse recycle"

Детальніше