13 жовтня 2016 року в нашій школі відбувся перший тур другого сезону конкурсу «Україна і світ», який проводить освітня компанія «Династія». Перший тур полягає у проходженні тестування з англійської мови. Натхненні перемогою своєї подруги Катерини Сербіної (нагадуємо, що Катя, тоді учениця 8-го класу, минулого року посіла перше місце у цьому конкурсі і виграла чотирьохтижневий літній навчальний курс у Празі), цього навчального року взяли участь у конкурсі аж 58 учнів 8-11 класів.          Найкращі результати продемонстрували Юлія Носова (9-Б), Орина Чернова (9-А), Андрій Моргун (10-А), Марія Шевченко (9-А) і Антон Колосов (10-Б). Журі конкурсу підтвердило, що ці учні володіють англійською мовою на рівні Intermediate. Щиро вітаємо дітей та бажаємо їм продовжувати наполегливо вивчати іноземні мови!!! 
    Повідомляємо, що 1 листопада стартував другий тур – конкурс на кращу фотографію на тему «Моя майбутня професія». Цей тур проводиться дистанційно: учасників просять зареєструватися і помістити фото на запропоновану тему в альбом на сторінці «Династії» у соціальній мережі Facebook (www.facebook.com/dynasty.ua , альбом «Конкурс Україна та світ»). 
Заохочуємо вас, любі учні, спробувати себе в ролі фотографа! Обов’язково скористайтеся шансом виграти закордонну навчальну поїздку!