Асоційована школа ЮНЕСКО - загальноосвітні навчальні заклади, що беруть участь у міжнародному Проекті асоційованих шкіл ЮНЕСКО, діяльність яких направлена на посилення гуманістичних, етичних, культурних і міжнародних аспектів освіти.

            Проект асоційованих шкіл ЮНЕСКО започаткований у 1953 р. Головна мета Проекту - забезпечення глибоких знань у галузі прав людини, демократії, міжкультурних зв'язків та захисту довкілля в системі ООН. На сьогоднішній день налічується понад сім тисяч Асоційованих шкіл ЮНЕСКО у 172 країнах-членах Організації.

       Основним документом, що засвідчує статус навчального закладу як асоційованої школи ЮНЕСКО, є сертифікат підписаний Генеральним директором ЮНЕСКО.

           Робота нашої школи реалізується за чотирма основними темами дослідження, визначеними ЮНЕСКО:

 • вивчення світових проблем і роль системи Організації Об'єднаних Націй в їхньому врегулюванні;
 • права людини;
 • інші країни та культури;
 • людина і довкілля.

Асоційовані школи ЮНЕСКО в Україні беруть участь у міжнародних освітніх проектах; розвивають молодіжну і дитячу дипломатію; вивчають і відзначають пам'ятні дати ООН; проводять міжнародні (або з міжнародною тематикою) семінари, конференції, фестивалі, літні табори.

Важливим аспектом роботи нашої школи в цьому напрямку є участь в міжнародних у міжнародних освітніх проектах та конференціях, таких як:

 • проект «Світ без кордонів» AIESEC;
 • конференції з радіологічного виховання.

А також відзначення міжнародних днів та дат:

 • Міжнародний день миру;
 • День ООН;
 • Міжнародний день толерантності;
 • День прав людини;
 • Всесвітній день здоров’я;
 • Та інші…

Ми намагаємось втілити в життя три основні місії асоційованих шкіл, а саме бути:

 • центром інновацій;
 • провідником ідей ЮНЕСКО в суспільстві;
 • ланкою, що поєднує різні школи.

У 1985 році за особливі успіхи у розвитку дружніх стосунків з учнями Франції, відповідно до рішення ЮНЕСКО, школі було надано статус асоційованої школи ЮНЕСКО. На той час СШ №118 була другою школою в Україні, що мала цей статус.

 

 

 

21 вересня - День Миру

 21-22 вересня на території нашої школи – асоційованого члена ЮНЕСКО – знову замайоріли різнокольорові вітрячки – символи миру, адже саме в цей час світова громадськість відзначає Міжнародний день миру, свято, що є надзвичайно актуальним для нашого сьогодення.
    Щороку організовувати тематичні заходи в цей важливий в календарі ЮНЕСКО день – це уже наша багаторічна традиція. Загальношкільна радіотрансляція, присвячена Миру та Дружбі… Єдиний урок до Дня Миру…Благодійний ярмарок з майстер-класами…Флешмоби…Акція «Підтримаймо мир разом»…

ДетальнішеВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ “GLOBAL ISSUES THE UN DEALS WITH”

   У четвер, 27 жовтня, у шкільному вестибюлі десятикласники Андрій Моргун та Ольга Мороз провели віртуальну екскурсію на тему “Global issues the UN deals with”. Вони переконали відвідувачів у тому, що в усьому світі міжнародний день ООН – це не просто порожні слова, а й реальні дії, адже існує неймовірна кількість волонтерів по всьому світу, які їздять в гарячі точки та власними зусиллями допомагають у вирішенні важливих глобальних питань.

Детальніше“WHAT DO THEY DO AT THE UN CONFERENCES?”

    23 жовтня 2016 року світова громадськість відзначала День Організації Об’єднаних Націй. Учні школи № 118 «Всесвіт» і вчителі кафедри іноземних мов також долучилися до святкування цієї дати. Тематичні заходи відбувалися протягом кількох днів. У вівторок, 25 жовтня, найактивніші учні 5-11 класів під час перерв мандрували шкільними коридорами, розгадуючи завдання квесту на тему “What I know about the UN?” (вчитель – М.Б.Хрищенюк). 

ДетальнішеДЕНЬ ООН

   23 -24 жовтня відзначається День Організації Об’єднаних Націй (День ООН) 
   Учителі суспільно –гуманітарного циклу Пархоменко В.М., Толочко І.Г. та Чумак С.О. підготували та провели з учнями спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» заходи, присвячені 71 річниці з дня заснування ООН. 

Детальніше23.10.2016 - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ООН

    Сьогодні у День ООН, ми вітаємо тебе, народе України! Наш дух відповідає принципам Статуту ООН, і ми маємо за честь його дотримуватись. Наша віддана діяльність та солідарність з тими, хто потребує допомоги, дозволяє команді ООН сприяти залученню ширшої міжнародної підтримки, фінансування та допомоги для України. Міжнародна спільнота пишається партнерством з нами у досягненні результатів. 

ДетальнішеЯКОЮ МИ БАЧИМО СУЧАСНУ ШКОЛУ?

   Минулого тижня, з 1-го по 4-те березня 2016 року, в нашій школі відбулась конференція «Сучасна школа: проблеми, досягнення, інновації» присвячена питанням системи освіти та організації навчального процесу у школах світу. Захід проводився у три етапи.

ДетальнішеIII науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва

      Нещодавно весь світ відзначив дні толерантності. В наш час - це не просто пусті слова, адже, особливо зараз, виховання у молоді таких якостей як терпимість, повага, розуміння, емпатія - хіба не найважливіше завдання дорослих. Дуже багато шкіл долучилися до таких акцій. Звичайно, що і наша школа. Але про наші заходи окремо - важливо ще відвідувати заходи наших друзів з інших шкіл. Це завжди дає змогу дивитися ширше, здобувати новий досвід та ділитися своїм. І так як ми є асоційованою школою ЮНЕСКО на свято толерантності ми вирішили завітати до наших колег по ЮНЕСКО – 51-ого ліцею Міжнародних відносин.

ДетальнішеХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Модель ідеального суспільства за Шевченком»

    Відповідно до резолюції 37-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка включено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО в 2014 – 2015 роках.

ДетальнішеХай буде мир, віднині і довіку!

   Під таким девізом у школі №118 «Всесвіт» пройшов  урочистий захід, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня в усьому світі.

    19 вересня на подвір’ї нашої  школи  зібралися учні, вчителі, батьки та жителі всього мікрорайону, щоб долучитися до святкування Міжнародного дня миру.

ДетальнішеUnited World Games 2014

      24 червня учні нашої школи в складі своїх команд ФК «Поділ» повернулися з Об’єднаних Міжнародних  Ігор (UnitedWorldGames). UWG є найбільшою щорічною спортивною подією серед молоді в Європі та проходить під егідою ЮНЕСКО. Відбувається вона на початку літа в чарівному місті Клагенфурт, в Австрії.  Ця подія збирає школи та молодіжні клубні команди з усього світу поєднуючи спорт та культурний обмін. Ігри пропонують міжнародні турніри з футболу, баскетболу, волейболу, гандболу, регбі, хокею на траві і тенісу для юнаків та дівчат віком від U9 до U21. Цього року ігри прийняли понад 6 000 учасників, 400 команд з більш ніж 30 країн світу.

Детальніше