Увага! 26 січня 2017 - Міжнародна олімпіада з англійської мови

26 січня 2017 року у школі №118 «Всесвіт» відбудеться перший тур Міжнародної олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів. Заохочуємо школярів до активної участі в цьому заході!

 

ДетальнішеМіжнародна конференція «Зміна клімату – глобальний виклик людству»

        У кінці травня 2015 року  українська делегація у складі шести учнів 10-х класів СШ № 118 «ВСЕСВІТ» узяла участь у Міжнародній конференції «Зміна клімату – глобальний виклик людству», яка відбувалась в місті Тулузі, Франції. Питання та проблеми, порушені під час конференції є актуальними у наш час.  Для обговорення глобальних питань приїхали делегації з різних країн, таких як: 

ДетальнішеМіжнародна конференція з радіологічного захисту. Женева 2014

      З 31 березня по 2 квітня учні нашої школи взяли участь у щорічній міжнародній конференції з Радіологічного захисту. Цього року конференція відбувалася у Церні поблизу Женеви (Швейцарія). Наша доповідь, на тему «Кладовище воєнної техніки у Чорнобилі», справила велике враження на всіх учасників. У глядачів виникало чимало питання. 
      Цікавою для нас стала прогулянка по Женеві. Місто вражає своєю чистотою та розкішшю. 

ДетальнішеУчасть у радіологічній конференції (Валенс, Франція)

            З 22  по 28 березня відбулася подорож у Францію на конференцію, яка була дуже захоплююча. Перший день подорожі - дуже цікавий – ми познайомились із нашими колегами з Білорусії ( Гомель та Хвойніки), Парижу, Монбельяра, Корсіки та інших міст Франції, Молдавії, Німуччини, які підготували наукові доповіді на радіологічну тематику.

Детальніше