Олімпіади 2017-2018 навчальний рік

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади,

що заняли   I місце

Клас

 

ЗНЗ

ПІБ учня (учениці)

Місце

ПІБ вчителя

 

 

 

 

Біологія

10

118

Жураховський Ігор Сергійович

1

Нескорожена Інна Анатоліївна

10

118

Жураховський Ігор Сергійович

1

Нескорожена Інна Анатоліївна

Правознавство

10

118

Маркауцан Юлія Сергіївна

I

Чумак Світлана Олександрівна

 

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади,

що заняли   II місце

Клас

 

ЗНЗ

 

ПІБ учня (учениці)

 

Місце

ПІБ вчителя

 

 

Французька мова

10

118

Парчевська Дарина Дмитрівна

2

Расновська Анна Володимирівна

Зарубіжна література

7

118

Білоус Тетяна Петрівна

ІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

10

118

Чернова Орина

ІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

10

118

Парчевска Дарина

ІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

Біологія

8

118

Вареня Андрій Вячеславович

2

Нескорожена Інна Анатоліївна

Англійська мова

9

118

Черник Дарія Віталіївна

ІІ

Моцна Тетяна Олегівна

10

118

Яковенко Артем Андрійович

ІІ

Хрищенюк Максим Борисович

10

118

Носова Юлія Євгеніївна

ІІ

Моцна Тетяна Олегівна

Хімія

9-А

118

Гузій Віталій Тарасович

2

Цукор Лідія Андріївна

9-А

118

Кравченко Дар'я

2

Цукор Лідія Андріївна

 

Переможці II (районного) етапу Всеукраїнської олімпіади,

що заняли   III місце

Клас

 

ЗНЗ

ПІБ учня (учениці)

Місце

ПІБ вчителя

 

 

 

 

Географія

10

118

Малахатько Ганна Вадимівна

ІІІ

Олійник Альна Юріївна

Українська мова та література

10

118

Чернова Орина Андіївна

3

Фірак Валентина Юріївна

Французька мова

10

118

Малахатько Ганна Вадимівна

3

Расновська Анна Володимирівна

Зарубіжна література

7

118

Семенова Софія Анатоліївна

ІІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

8

118

Олексійчук Карина  Олександрівна

ІІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

8

118

Коваль Дар’я Сергіївна

ІІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

9

118

Черник Дарія Віталіївна

ІІІ

Черненко Інна Леонідівна

9

118

Портна Катерина Олексіївна

ІІІ

Черненко Інна Леонідівна

9

118

Матюшкін Ілля Олексійович

ІІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

10

118

Малахатько Ганна

ІІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

10

118

Носова Юлія Євгенівна

ІІІ

Пархоменко Вікторія Миколаївна

Історія

10

118

Малахатько Ганна Вадимівна

ІІІ

Чумак Світлана Олександрівна

10

118

Чухрай Дмитро Олександрович

ІІІ

Чумак Світлана Олександрівна

Математика

7

118

Охрімовський Артур Ігорович

ІІІ

 Сачук Олена Миколаївна

Фізика

7

118

Довбиш  Вячеслав Костянтинович

ІІІ

Максимчук Мілана Вікторівна

8

118

Вареня Андрій В'ячеславович

ІІІ

Максимчук Мілана Вікторівна

Біологія

8

118

Коваль Даря Сергіївна

3

Нескорожена Інна Анатоліївна

9

118

Гузій Віталій Тарасович

3

Нескорожена Інна Анатоліївна

9

118

Кузьменко Емілія Вікторівна

3

Нескорожена Інна Анатоліївна

10

118

Чернова Орина Андріївна

3

Нескорожена Інна Анатоліївна

Англійська мова

8

118

Коваль Дар'я Сергіївна

ІІІ

Хрищенюк Максим Борисович

9

118

Качанова Єлизавета Олексіївна

ІІІ

Моцна Тетяна Олегівна

9

118

Портна Катерина Олексіївна

ІІІ

Моцна Тетяна Олегівна

10

118

Чернова Орина Андріївна

ІІІ

Хрищенюк Максим Борисович

Інформатика

11

118

Плохій Катерина Ігорівна(інформ.технології)

3

Мамедова Лариса Сергіївна

11

118

Плохій Катерина Ігорівна(комп’ют.графіка)

3

Мамедова Лариса Сергіївна

10

118

Жураховський Ігор Сергійович

3

Цукор Лідія Андріївна