Особливості прийому до перших класів на 2020-2021 н.р.

Особливості прийому до перших класів  на 2020-2021 н.р.


Зарахування в перший клас на 2020-2021 навчальний рік розпочнеться з 01 квітня 2020 року та триватиме до 15 червня 2020 року.


Процес зарахування проходитиме у два етапи:
1. 01 квітня-31 травня 2020 року – зарахування учнів, що мають гарантоване першочергове право (територія обслуговування, другі діти, діти працівників закладу освіти);
2. 01 червня – 15 червня 2020 року – зарахування на вільні місця у разі їх наявності (шляхом жеребкування).


Гарантоване зарахування дітей до першого класу відповідно до Порядку здійснюватиметься за територіальним принципом (територія обслуговування закладу освіти).


«Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затверджений наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 р., визначає, що процес зарахування дітей до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року та відповідно до території обслуговування (крім закладів освіти ІІ, ІІ-ІІІ ступенів та ІІІ ступеня). Органам місцевого самоврядування та місцевим органом виконавчої влади рекомендовано щорічно не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначати дату початку приймання заяв про зарахування. Такий строк не може бути меншим одного місяця.


Документи, які необхідно підготувати до 01 квітня 2020 року  (за відсутності одного з них, заява прийматися не буде):
1. Свідоцтво про народження дитини (оригінал, копія);
2. Паспорт одного з батьків (оригінал, для ідентифікації особи батька/матері);
3. Медична довідка 086-1/о (обов’язковий щорічний профілактичний медичний огляд), довідка 063 (оригінал і копія);
4. Документ, що підтверджує належність дитини до території обслуговування школи;
5. Заява батьків на зарахування, інформаційний додаток до заяви (пишеться при поданні документів за встановленим зразком).
Документи подаються одним із батьків особисто!


Розпорядження Подільської РДА від 11.02.2019 № 97 “Про закріплення за закладами загальної середньої освіти Подільського району міста Києва територій обслуговування у 2019-2020 навчальному році”


                                          ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ


ЗНЗ І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 118 «Всесвіт» з поглибленим вивченням європейських мов» Подільського району м. Києва

 

Вул. Новокостянтинівська  7

Вул. О.Терьохіна   4,5,6,14,14-А,14-Б

Вул. Тульчинська   3,7,9,9-А,9-Б

Вул.Кирилівська   122/1,124, 126/2

 

Кабінет Міністрів затвердив перелік документів для підтвердження місця проживання при врахуванні майбутніх першокласників.


Перелік документів, якими можна підтвердити місце проживання дитини:


– паспорт батька/матері з пропискою за адресами території обслуговування школи;
– довідка з місця реєстрації Подільської районної в місті Києві державної адміністрації;
– довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи за територією обслуговування школи,
– документ одного з батьків, що засвідчує право власності на житло за територією обслуговування школи;
– договір найму (користування житлом) нотаріально завірений за територією обслуговування школи;
– інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання за територією обслуговування школи.
Постанова КМУ регулює також питання обліку дітей дошкільного віку, і це дозволить більш точно прогнозувати потрібну кількість місць у дитсадках і школах, аналізувати інформацію на найближчі кілька років.
Зарахування дітей до початку і впродовж навчального року здійснюється виключно на вільні місця. Після зарахування дітей до закладу освіти їх розподіл між класами відбувається в межах нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про загальну середню освіту».

Зарахування дитини з особливими освітніми потребами до інклюзивного чи спеціального класу (з його утворенням у разі відсутності) здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації).
Заяву про зарахування дитини до першого класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, та документи, визначені пунктом 4 розділу І цього Порядку, подаються до відповідного закладу одним з батьків дитини особисто до 31 травня.

 

 

Телефони для довідок: (044) 468-02-88
директор Полякіна Лариса Олександрівна