Останній дзвоник

Дзвінок  для вас останній,

Небес блакитних бірюза.

Веселий день, ясний світанок,

Прощальна на очах сльоза.

 

Нехай же вас Господь благословляє

У світлу путь на добрії діла.

На вірну стежку завжди наставляє,

 

Щоб доля в вас щасливою була.

 

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

 

    Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

 

    Цього дня усі – дорослі  й діти – стають трішки іншими. Усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято Останнього дзвоника.

Сьогодні, 30 травня 2018 року, у спеціалізованій школі №118 «Всесвіт» пролунав  Останній дзвоник для всіх всесвітян. Відбулося довгоочікуване свято , а це означає -кінець навчального року. Цього дня чекали всі учні, але не наші одинадцятикласники, бо для них дзвоник лунав востаннє.

Цьогоріч до проведення свята вирішили підійти творчо й провести квести для учнів . З  самого ранку звучала весела музика ,а о 8.30 розпочався конкурс малюнків на асфальті ,присвячений Міжнародному дню захисту дітей «Діти- квіти України».        А далі пролунали акорди танцювального флешмобу - кожен клас виходив під обрану музику та виконув танцюавльні рухи.. Усі з подивом чекали виступу наступних виконавців ,адже кожний клас –це неповторна зірка у нашому «Всесвіті»

Для   одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – спочатку – випускні екзамени, зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

 

Керівництво відзначило грамотами кращих учнів, які закінчили навчальний рік  на відмінно.

     Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів і  їхніх батьків. Але найбільше всіх зворушив виступ одинадцятикласників- це був спраді прощальний вальспривітали випускники гостей свята.

Традиційно одинадцятикласники  випустили в небо кольорові кульки із побажаннями на майбутнє.

     І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість і смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого  життя.

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

Чудових вам канікул, школярі!