Педколектив

  

·        Полякіна Лариса Олександрівна, директор, вчитель-методист, вчитель англійської мови, вища категорія.

·        Мусієнко Валентина Станіславівна, заступник директора з НВР, вища категорія, вчитель англійської мови, вчитель-методист.

·        Григоренко Віра Василівна, заступник директора з НВР, вчитель французької мови, вища категорія.

·        Аматов Анатолій Анатолійович, заступник директора з ВР.

·        Фірак Валентина Юріївна, вчитель української мови та літератури, вища категорія, вчитель-методист.

·        Толочко Ірина Григорівна, вчитель української мови та літератури, вища категорія, старший вчитель.

·        Патик Тетяна Іванівна, вчитель української мови та літератури, спеціаліст.

·        Пархоменко Вікторія Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури, вища категорія.

·        Прокопенко Ірина Олександрівна, вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист.

·        Карасік Тетяна Захарівна, вчитель математики, перша категорія.

·        Припутневич Жанна Вікторівна, вчитель математики, вища категорія.

·        Максимчук Милана Вікторівна, вчитель фізики, вища категорія.

·        Мамедова Лариса Сергіївна, вчитель  вчитель математики та фізики, вища категорія.

·        Цукор Лідія Андріївна, вчитель хімії та біології, вища категорія, вчитель-методист.

·        Нескорожена Інна Анатоліївна, вчитель біології,  перша категорія.

·        Бездудна Інга Юріївна, організатор, методист з дошкільного виховання, друга категорія.

·        Горохов Костянтин Сергійович, вчитель географії, спеціаліст.

·        Цимбал Світлана Олександрівна, вчитель історії, перша категорія.

·        Даниш Надія Дмитрівна, вчитель англійської мови, друга категорія.

·        Лазоришин Юлія Василівна, вчитель французької мови, спеціаліст.

·        Хрищенюк Максим Борисович, вчитель англійської мови, друга категорія.

·        Новікова Марина Юріївна, вчитель французької мови, спеціаліст.

·        Полькова Наталія Іванівна, вчитель французької мови, вища категорія.

·        Гороховська Вікторія Дмитрівна, вчитель музики, спеціаліст.

·        Войцях Наталія Павлівна, вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст.

·        Оніщенко Наталія Борисівна, вчитель фізичного виховання, перша категорія.

·        Дерев’янко Руслан Петрович, вчитель фізичного виховання, вища категорія.

·        Яценко Світлана Олексіївна, вчитель початкових класів, перша категорія.

·        Суровцев Володимир Валентинович, вчитель початкових класів, вища категорія вчитель-методист, заслужений вчитель України.

·        Корж Оксана Юріївна, вчитель початкових класів, вища категорія.

·        Пристінська Марина Сергіївна,  вчитель початкових класів, практ. психолог, перша категорія.

·        Харченко Олена Миколаївна, вчитель початкових класів, спеціаліст.

·        Деркач Надія Михайлівна, вчитель початкових класів та англійської мови, спеціаліст.

·        Журавель Ольга Іванівна, вчитель початкових класів, ГПД, української мови та літератури, перша категорія.

·        Самойлюк Ніна Ларіонівна, вчитель початкових класів, ГПД, вища категорія.

·        Зубок Тетяна Анатоліївна, вчитель початкових класів, ГПД, бакалавр.

·        Альперіна Галина Анатоліївна, педагог-організатор, перша категорія.