Початок інформаційної компанії проекту "Енергоефективні школи"

          Ні для кого не секрет, що надмірне споживання газу та інших енергетичних ресурсів катастрофічно впливає на економічне та екологічне становище країни.

        Джерел енергії людству вистачить лише на 50-70 років. Спалювання викопного палива спричиняє викиди шкідливих речо­вин, а саме вуглекислого газу, в атмосферу. Лише завдяки раціональному використанню енергії та теплозбереженню можна досягти суттєвого покращення енергетичної, екологічної та економічної ситуації, зберігати та раціонально використовувати те­плову енергію з метою зменшення негативного впливу на довкілля. До того ж, перед нами стоїть головне завдання сьогодення - привернути увагу до проблеми залежності України від імпорту енергоресурсів.

         Цього навчального року наша школа бере участь у проекті «Енергоефективні школи». Чому? По-перше, за згоди та під­тримки більшості батьків учнів. Майже всі вони одностайно вважають цю програму корисною для виховання їхніх дітей. По- друге, всі наші педагоги підтримують ідею впровадження цієї програми в школі. І, нарешті, цей проект направлений на формування у дітей екологічної свідомості та мислення, усвідомлення необхідності заощадження непоновлюваних ресурсів для збереження клімату та життя на Землі.

         Важливо, що наші учні навчатимуться енергозбереженню не лише в теорії, але й на практиці.

         Впровадження проекту «Енергоефективні школи» - наш крок до виховання свідомого та відповідального майбутнього споживача тепло­вої та електричної енергії.