Різдвяно-новорічне свято 2017-2018 (кафедра іноземних мов)

Різдвяно-новорічне свято 2017-2018 (кафедра іноземних мов)

     Діти (і не лише вони) щороку з нетерпінням чекають настання різдвяно-новорічних свят, перше з яких в Україні святкується  19 грудня – день Святого Миколая. Це свято тих, кому не байдужі щедрість, доброта і допомога – тих, хто зібрався у цей день у святково прикрашеній актовій залі, щоб відчинити двері у таємничий і прекрасний світ зимових чудес.

     Учениці 6-А Даша Хоменко і Настя Савенко виступили з піснею на мелодію відомої ‘Despacito’, в якій висловили вдячність за чудові зустрічі, цікаві уроки і  незабутні події, що відбулися в їхньому житті у 2017 році. (Підготувала номер керівник вокального гуртка, учитель англійської мови Анна Олександрівна Кур’янінова). Їхні однокласниці Діана Харченко, Анна Бобраніцька і Олена Сніжко створили танцювальний супровід пісні (постановник – учитель англійської та німецької мов Тетяна Олегівна Моцна).

     Для тих, хто не вірить у дива, і, звичайно, для всіх, хто вірить, учні 6-Б класу підготували мінівиставу за відомим твором Чарльза Діккенса ‘A Christmas Carol in Prose’ (постановник – учитель англійської мови, класний керівник 6-Б Ірина Юріївна Романенко),  а 9-А з учителем Тетяною Олегівною Моцною запропонував альтернативну версію цього твору.

     Однією з найвідоміших англомовних різдвяних пісень у світі є, звичайно, ’Jingle Bells’, французьку версію якої проспівала Вероніка Сичевська (5-А), Вікторія Павленко, Анастасія Мороховська і Марина Шіренкова (10-ий клас), а Іван Проскуряков (6-Б) зіграв французького Дідуся Мороза (підготувала виступ учитель французької мови Світлана Михайлівна Вангородська).

     Даша Котова (2-ий клас) і Даринка Дідик (3-ій клас) заспівали популярну серед французьких дітлахів пісню про Пер-Ноеля – французького Діда Мороза.

      Запальний флешмоб, підготовлений учнями 6-Б і їхнім класним керівником Іриною Юріївною Романенко, став приємною несподіванкою.

     На завершення заходу шкільний дівочий ансамбль «Всесвіт» (керівник – Анна Олександрівна Кур’янінова) виступив з чудовою піснею Hey, hey, its Christmas!’. Одягнені в піжамки учні початкових класів занурили усіх присутніх в атмосферу різдвяного ранку.

     Велика вдячність усім учням та учителям, задіяним у святковому дійстві, а також вітаємо Віку Горбач і Вову Заварзу з дебютом у ролі ведучих!

 Ступає січень тихим кроком,  
 кружляє в вальсі білий сніг,

з Різдвом Христовим, з Новим Роком

вітаєм щиро вас усіх!