Співробітництво і партнерство

       Сучасний стан міжнародних зв’язків України її стрімкий вихід на європейський та світовий простір вимагає від нас в першу чергу, розширення спектру вивчення європейських мов. «Всесвіт» пропонує поглиблене вивчення англійської, французької, німецької та італійської мов, залучаючи до навчального процесу фахівців з іноземних держав, як носіїв мови та сприяючи виїзду школярів у мовне середовище до своїх закордонних партнерів.

На сьогоднішній день укладено пряму угоду з ліцеєм Сен-Венсан, місто Санліс, Франція, за якою щорічно у листопаді група старшокласників виїжджає на навчання та ознайомлення з культурою цієї країни.

Так «Всесвіт» розвиває партнерські стосунки з рядом країн Европи: Франція, Нідерланди, Німеччина, Латвія. Учні та педагоги школи беруть активну участь у міжнародних освітніх проектах. Школа співпрацює з міжнародними громадськими організаціями, такими як: Британська рада, Американський дім, інститут Гете, Французький культурний центр.

Учні нашої школи успішно складають екзамени при посольстві Франції та Великобританії в Україні. Уже третій рік поспіль школа делегує учнів до Франції на міжнародну конференцію присвячену екологічному вихованню молоді.

 Згідно Угоди, підписаної з міжнародною організацією AIESEC, у школі в жовтні та січні працюють носії англійської мови, які проводять уроки, вікторини з нашими учнями.

За статистикою щороку більше 90% наших випускників вступають до вищих навчальних закладів. Чимало випускників нашої школи стали її вчителями. Робота школи, вчителя завжди спрямована на майбутнє, серед наших випускників фахівці різних спеціальностей. Чимало з них стали відомими людьми якими сьогодні пишається наша школа.

Серед них, Семен Стояновський – відомий фронтовий кінооператор;

Юна Моріц, випускниця школи 1954 року, лауреат премії Тріумф Росія та Золота Троянда Італія. У 2004 році поетеса стала лауреатом премії імені Сахарова за громадянську мужність письменника;

Малахатько Вадим, випускник школи 1994 року, тричі став чемпіоном Києва, відомий міжнародний гросмейстер, нагороджений орденом за заслуги третього ступеня.

 

16-18.12.2017 - Вихованці футбольного клубу «Поділ» стали срібними призерами міжнародного турніру в Естонії

З 16 до 18 грудня команда вихованців футбольного клубу «Поділ» (тренер Котелевець А.В.) брала участь у міжнародному турнірі з футболу серед гравців 2005-2006 року народження, який проходив в місті Сілламяе (Естонська Республіка). 

ДетальнішеКОНКУРС "УКРАЇНА І СВІТ"

    13 жовтня 2016 року в нашій школі відбувся перший тур другого сезону конкурсу «Україна і світ», який проводить освітня компанія «Династія». Перший тур полягає у проходженні тестування з англійської мови. Натхненні перемогою своєї подруги Катерини Сербіної (нагадуємо, що Катя, тоді учениця 8-го класу, минулого року посіла перше місце у цьому конкурсі і виграла чотирьохтижневий літній навчальний курс у Празі), цього навчального року взяли участь у конкурсі аж 58 учнів 8-11 класів.     

ДетальнішеСан-Вансан, у місті Санліс

        В період з 11.11.14 по 22.11.14, учні нашої школи з метою навчання і збагачення культурою відправились до Франції. За цей період учні відвідували заняття школи, Сан-Вансан, у місті Санліс, що знаходиться поблизу Парижу. Під час перебування нашої групи у місті на флагштоку ліцею був піднятий український прапор. Місто Санліс знаменитий тим, що в ньому проживала Анна Київська донька Ярослава Мудрого. 

ДетальнішеЗмагання з легкої атлетики

     20 травня 2014 року пройшли змагання з легкої атлетики, в яких приймали участь учні 5-7х класів. Ці змагання відбувалися в рамках святкування Дня Європи і мали на меті залучити дітей не тільки 118 школи, але й учнів Французької та Німецької шкіл. Змагання пройшли в наступних видах: біг 1500 м, біг 60 м, біг з бар’єрами, стрибки в довжину, стрибки в висоту, метання “VORTEX”, штовхання ядра та інші. 

ДетальнішеЗнайомство з Італією

         Ні  для  кого  не є  секретом  те,  що  ми  повинні  не  лише  якісно  працювати  та  навчатися,  а  й  відпочивати.  Якою  ж  незабутньою  була  подорож  групи  батьків,  учителів  та  учнів  нашої  школи   до  Італії!

         Уявіть  собі -  золота  осінь  2013  року.  Теплі,  сонячні  дні.  Настрій  піднімає  уже   й  те,  що  ми  всі  на  канікулах.  За  вікнами  трансфера  поля, міста,  автобани.  Ми  мчимо  до  омріяної  Італії.  З  кожним  кілометром           все  ближче  і  ближче.  І  ось    мрія  здійснилася!

ДетальнішеВраження від подорожі до Німеччини

    У кінці  березня відбулася подорож дітей нашої школи до Німеччини в дитячий табір  відпочинку «KIEZ», що у м. Зебніц (біля Дрездену).

   Дітей  просто переповнюють приємні враження і спогади про подорож, адже її програма  була  дуже  насиченою і  різноманітною: в першій половині  дня для нас  проводилися  уроки німецької  мови двома  професійними  і  досвідченими німкенями, а  друга частина дня була  присвячена  екскурсіям та  активному  відпочинку.

        

 

Детальніше