Тиждень математики. День Франції.

       22 січня відбувся захід «Шляхами Декарта» для учнів 9-А і 9-Б класу. Учні 9-А та 9-Б змагалися, а уболівальниками були учні 7-А та 7-В класів. Учні дізнались цікаві факти про життя відомого французького математика Рене Декарта, подивились міні-спектакль «Казка про координатну площину», підготовлений учнями 7-В класу, позмагались між собою в різних конкурсах. Кожен конкурс мав назву кольору веселки, адже Рене Декарт був одним з перших, хто досліджував властивості спектру кольорів. Переможцем стала команда 9-А класу «Електрони». 22 січня в 5 класах відбувся захід «Світ чисел».

      Учні 5 – А класу розповіли про історію виникнення чисел і розрахунків. Учні познайомилися з загадковим і цікавим світом математики, побачили, який різноманітний і захоплюючий цей світ.

    Дітям були запропоновані цікаві питання і завдання. Щоб перемогти учні були активними, прагнули швидше за інших відповісти на питання або виконати завдання.

     У захоплюючому змаганні змагалися дві команди 5-А класу і команда 5-Б класу. У запеклій боротьбі виграла команда 5-А (капітан Кузьменко Емілія).