Увага! 26 січня 2017 - Міжнародна олімпіада з англійської мови

26 січня 2017 року у школі №118 «Всесвіт» відбудеться перший тур Міжнародної олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів. Заохочуємо школярів до активної участі в цьому заході!

Міжнародна Олімпіада серед учнів загальноосвітніх організацій України на участь в освітніх програмах Чеської Республіки та Великобританії в 2016-2017 роках  заснована з метою розвитку соціальних компетенцій, мобільності і громадянського самовизначення молоді у віці до 18 років через участь учнів у міжнародних освітніх програмах .

Засновниками Олімпіади є «Міжнародний Союз Молоді» (Прага, Чеська Республіка),  «Міжнародний Союз Молоді» (Київ, Україна) та  «Oxford International Education Group» (Лондон, Великобританія).

Олімпіада проводиться за підтримки державних університетів Чеської Республіки: Чеського Технічного Університету (м. Прага); Чеського Аграрного Університету (м.Прага), Посольства України в Чеській Республіці, Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства Молоді та Спорту України, ETS English Testing Services (США).

 

Участь в Олімпіаді – на безплатній основі.

 

Перший тур

«Test Your English» (очний) у форматі міжнародного іспиту TOEFL Junior (Language Form and Meaning + Reading sections) (спеціально розроблений компанією ETS Global іспит для підлітків до 18 років) - проводиться на території  загальноосвітньої організації.

 

                   Другий тур

           «Master of Personal Statement» (заочний-он-лайн)

            Тур проводиться з 28 січня 2017 по 28 лютого 2017 року.

           Учасники туру: учасники Першого туру, що підтвердили в Першому турі рівень англійської мови B1 і вище.

 

  Зміст туру:

- Участь в он-лайн уроці з викладачем Oxford International Education Group (Великобританія) - 60 хвилин на тему "How to write your personal undergraduate statement";

- Написання Personal Statement - есе з метою вступу до університету своєї мрії на англійській мові (вимоги до есе задаються викладачем Oxford International Education Group під час уроку);

 

Примітка:

Всім учасникам другого туру буде надісланий запис уроку на електронну пошту, зазначену в анкеті під час проходження 1 туру. Personal Statement повинні бути завантажені учасниками в спеціальну форму он-лайн. Інструкція буде надана всім учасникам другого туру.

 

         Третій Тур

«TOEFL Hero» (очний).

 

Дата проведення Туру  - 1 день в період з 1 березня по 1 квітня 2017 року.

Учасники туру: 10 учасників першого і другого турів, які набрали найбільшу кількість балів.

 

Завдання туру:

- Пройти стандартизоване міжнародне тестування TOEFL Junior.

 

 

         Нагородження переможців Олімпіади

 

1 місце

 

Участь у літній освітній поїздці - 2 тижні влітку 2017 році (серпень) до Великобританії в школу Oxford International на кампус провідного вузу Великобританії Royal Holloway University (м. Лондон). Проживання, харчування, культурно-розважальна програма також є частиною призу (без авіаперельоту, візи і медичної страховки).

Перше місце розігрується серед фіналістів 3 туру Олімпіади у м. Київ.

 

2 місце

 

Участь в будь-який літній програмі МСМ (яка проходить на території Чеської Республіки, м. Прага) - 4 тижні влітку 2017 року. Проживання, дворазове харчування, екскурсійно-розважальна програма також є складовими призу (без авіаперельоту, візи і медичної страховки).

Друге місце розігрується серед учасників Олімпіади в м. Київ.

 

3 місце

 

Участь в будь-який літній  програмі МСМ (яка проходить на території Чеської Республіки, Прага) - 2 тижні влітку 2017 року. Проживання, дворазове харчування, екскурсійно-розважальна програма також є складовими призу (без авіаперельоту, візи і медичної страховки).

Третє місце розігрується серед учасників Олімпіади в м. Київ.