Хай буде мир, віднині і довіку!

    Під таким девізом у школі №118 «Всесвіт» пройшов  урочистий захід, присвячений Міжнародному дню миру, який відзначається 21 вересня в усьому світі.

    19 вересня на подвір’ї нашої  школи  зібралися учні, вчителі, батьки та жителі всього мікрорайону, щоб долучитися до святкування Міжнародного дня миру.

     Для всіх нас, як і для всієї країни ,це свято має особливе значення. Школа №118 «Всесвіт» - асоційований член ЮНЕСКО, саме тому ми не можемо залишатись осторонь проблеми збереження миру.

    Всі класи підготували різноманітні плакати, брали активну участь у виготовленні вітрячків у рамках акції «Вітрячки заради миру», голосно промовляли підготовлені заздалегідь «Слогани заради миру». Також учні 3-11-х класів підготували енергійний флешмоб, яким заявили, що і діти і підлітки  готові проявляти активну громадянську позицію заради миру в Україні та в усьому світі.

    Особливо вразив своїм розмаїттям благодійний ярмарок, організований учнями, батьками та вчителями нашої школи, у рамках акції «Підтримаємо мир разом»

    Кожен клас  наприкінці ярмарку зібрав скриньку з грошима. Таким чином нам вдалося зібрати майже 15000. Ці кошти учні передали Головному клінічному військовому шпиталю 23.09.2014р.

     Дякуємо всім, хто взяв участь у цьому важливому для країни і для всіх її громадян заході!