ХVІ Всеукраїнська конференція учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Модель ідеального суспільства за Шевченком»

   Відповідно до резолюції 37-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка включено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО в 2014 – 2015 роках.

    У зв’язку з цим у різних куточках світу відбуваються заходи, присвячені цій визначній події. Не стоять осторонь і асоційовані школи ЮНЕСКО в Україні і тому присвятили відзначенню цієї дати ХVІ Всеукраїнську конференцію учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО "Модель ідеального суспільства за Шевченком: освітні ініціативи ЮНЕСКО задля гармонізації відносин у полікультурному світі відповідно до принципів «Нового гуманізму», яка відбулася 28 листопада – 29 листопада 2014 року.

    Нашу школу представляли Карапуз Дар'я (9-Б клас) та Колесніченко Марія (10 клас), які презентували свою доповідь  «Роль жінки у суспільстві за Т.Г.Шевченком та гендерні ініціативи ЮНЕСКО» у секції літератури. Для учнів ця конференція стала дійсно цікавою та пізнавальною, адже вони мали змогу спробувати свої сили у складанні тематичних синквейнів «Український проект», проявити себе у квест-турі «Україна – Шевченко – ЮНЕСКО», а також поспілкуватися зі своїми ровесниками з усіх куточків України. За творчий підхід та активну участь дівчата були нагороджені сертифікатами.

   Отже, мета конференції досягнута: учнів асоційованих шкіл ЮНЕСКО вдалося долучити до конструктивної дискусії щодо шляхів впровадження ідей Т. Г. Шевченка в сучасній Україні та сконцентрувати увагу на співпраці шкіл ЮНЕСКО Сходу та Заходу, Центру та Півдня нашої держави.