Шевченківські дні

Щороку в березневі дні все свідоме українство вшановує свого Генія і Пророка, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка. З метою гідного відзначення 205 річниці з дня народження великого поета і мислителя, підтримки заходів із вивчення і популяризації спадщини Великого Кобзаря в нашій школі було заплановано ряд заходів для учнів 1-11 класів. 

Першорядним завданням нашої школи  сьогодні є спрямування навчально-виховного процесу на вивчення молоддю ХХІ століття невмирущого і незгасного слова Тараса Шевченка – батька української нації. У його словах показана нам далека-далека дорога для нашої майбутності. Ми маємо глибоко і досконало вивчити творчість Кобзаря, вчитуватись у  його слова, шукати  дороги, йти нею, щоб щастям і миром пломенилась наша ненька-Україна.

Шевченківський березень у ЗОШ № 118  увінчано конкурсами читців-декламаторів, виставками книг у бібліотеці, створенням відеоробіт «Мій Шевченко», радіопередачами, інсценізація, конкурс малюнків, вироблення макетів, літературна вітальня «Шевченко в англомовному світі», конференціями, переглядами документальних та художніх фільмів про Т.Г.Шевченка, літературними сторінками, вікторинами, дебатами, віртуальними екскурсіями, брейн-рингами, годинами спілкування. Також  у  нашій школі відбувся конкурс малюнків, стінних газет, фотовиставка.  Учителі-словесники випустили газету “Дивослово”, присвячену  205 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

Хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка. Як весняні води могутнього Дніпра, нехай лине вічно жива в народі слава  Великого Кобзаря. Бо він – це наша душа, наша мудрість, це наша слава – безсмертний геній великого народу. І тому ми здолаємо всі негаразди сьогодення, і життя наше наповниться теплом, щастям, спокоєм, хлібом і квітами. І в тому щасті ти, Тарасе,  будеш вічним, як сонце над землею.