Щедрий Вівторок!! 2021

Говорімо про добро голосно!

Думаєте, що благодійністю можуть займатися тільки дорослі? Добрі справи не мають обмежень за віком, їх може робити кожен. 30 листопада по всьому світу люди роблять добрі справи у честь всесвітнього дня благодійності #ЩедрийВівторок (#GivingTuesday). Дня, який надихає чинити добро та популяризує культуру благодійності.

Наша школа також долучається до найдобрішого дня у році! Підготовка кипить, бо у #ЩедрийВівторок ми проводимо благодійну акцію

                   Творімо добро! Й говорімо про це голосно!

 

Ми продовжуємо свою традицію виховання небайдужої особистості - і шкільна родина "Всесвіту" разом з громадською організацією "Здорове людство" долучилась до Міжнародної акції "Простягни руку допомоги": зібрали та відвезли до Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" канцелярські товари для онкохворих дітей.

 

    Представники самоврядування школи сьогодні відвідали Національну дитячу спеціалізовану лікарню «ОХМАТДИТ» для того, щоб передати зібрані всією шкільною родиною подарунки та надати дітям можливість розмалювати своє життя новими кольорами.

 

   Ми вдячні паніВалентині та пані Вікторії за організацію зустрічі з дітками.

Ми щиро вдячні учням та їхнім батькам за розуміння, підтримку та допомогу тим, кому це дійсно потрібно!