ЯКОЮ МИ БАЧИМО СУЧАСНУ ШКОЛУ?

   Минулого тижня, з 1-го по 4-те березня 2016 року, в нашій школі відбулась конференція «Сучасна школа: проблеми, досягнення, інновації» присвячена питанням системи освіти та організації навчального процесу у школах світу. Захід проводився у три етапи.
   На підготовчому етапі було проведено величезну за обсягом роботу з учнями: пошук та обговорення інформації, створення інформаційних стендів про освіту в країнах світу. Варто зазначити, що команди намагалися наладити зв'язок з конкретними закладами освіти для отримання більш достовірної інформації, а також налагодження подальших партнерських стосунків. Також учасники провели анкетування «Якою б ви хотіли бачити ідеальну школу», котре передбачало безліч питань на задану тематику, а найяскравіші відповіді було відібрано для відеозвіту.
   На другому етапі відбулася демонстрація та захист проектів – ілюстраційних макетів шкіл країн світу. Протягом дня у вівторок 1.03 учні захищали свої проекти українською та англійською мовами.
  Третій етап, проведений 3 березня, відбувся у формі конференції англійською мовою. Учні виступали з презентаціями, розповідали про освітній процес в обраній країні на прикладі конкретної школи. Після чого з 7 присутніх команд було сформовано 3 комітети, у складі яких учні творчо опрацювали питання «Якою ми бачимо ідеальну школу». 
   У результаті було представлено три кінцевих проекти: «Розклад ідеальної школи», «Інфраструктура ідеальної школи» та «Позакласна діяльність: гуртки, факультативи».
   Пропонуємо до вашої уваги відгуки та фоторепортаж учасників конференції:
   Учні та вчителі чудово впоралися з поставленою задачею та продемонстрували своє володіння іноземною мовою. Також на цьому заході учням було запропоновано створити ідеальну школу: її місце розташування, розклад, умови. Кожна команда створила різні малюнки та презентувала їх. Звідки цій зустрічі всі присутні дізналися багато нового та незвичного про навчальні процеси в школах інших країн.
Сербіна Катерина, 8-а
Сьогодні в нашій школі пройшов вельми цікавий захід, а саме конференція про сучасні школи ,їх інновації, проблеми та досягнення.
Під час конференції ми вислухали представників шкіл різних країн, які розповіли нам про середню освіту в різних куточках світу і повантажили нас у атмосферу навчальних закладів, які вони представляли. Але це був лише початок, адже потім, нас поділили на невеликі групи, кожна з яких мала вигадати і представити свою ідеальну школу.
Для мене цей захід був дуже пізнавальним і неймовірно цікавим, адже для себе я дізналася багато нового.
Жулькіна Кристина, 9-а
Сьогоднішній захід мені дуже сподобався. Все було не затягнуто та інформативно. Було цікаво подивитись на освіту в різних країнах та побачити до чого треба прагнути нам. Але ще більше сподобалось не тільки слухати, а й брати участь у презинтації проекта. Хотілося, аби і на далі влаштовували б такі заходи.
Дранова Катерина, 9-а