«Збереження електроенергії - справа кожного громадянина. Частина 2»

      Енергозбереження  може бути  різним. Дуже прості та елементарні дії по енергозбереженню доступні для кожного і  можуть бути застосовані  в побуті  фактично всюди.

      Учні 9-А класу спілкувались з мешканцями Подільського району з питань енергозбереження.

    Енергозбереження -  має стати девізом кожної родини(залучення родин  до використання енергозберігаючих технологій.) Класний керівник 9-А класу Пархоменко В.М. провела батьківські збори на тему:

                       «Енергозбереження - робимо разом»
   Енергетика – основа розвитку економіки, рушійна сила виробництва. Україна виробляє приблизно 300 млрд. кВт/год електроенергії на рік. Виробництво енергії базується на спалюванні вугілля, мазуту, газу й використанні атомної енергії. Більшу частину електроенергії дають ТЕС і АЕС. Але ці ресурси обмежені. Людство змушене шукати нові альтернативні види енергії та бережно відноситись до неї. Фундаментальні зміни в енергетиці не відбудуться без відповідних змін у соціальному, економічному, духовному житті. Збереження електроенергії є не лише проблемою вартості тепла, води, електрики.

   В першу чергу це проблема майбутнього. Неефективне використання енергії є головною причиною існуючих на землі екологічних проблем. Поліпшення способів енергозбереження дозволити зробити важливий крок до кращого життя на нашій планеті.

   Рязанцева Настя підготувала цікаві кросворди по темі енергозбереження та подарувала своїм однокласникам.Учні9-А з великим задоволенням розгадували кросворди під час проведення класної години "Енергія –рушійна сила майбутнього".