01.12.2018 – Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання та його профілактику. Цього дня ми згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 року. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу цей день відзначається щороку.

На жаль, в нашій країні показник зохворюваності на ВІЛ/СНІД досі високий. Щодня в Україні реєструється 48.5 випадків захворювання ВІЛ-інфекцією.

«Хто попереджений – той захищений», – під таким гаслом до 1 грудня – Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – пройшли позакласні заходи 30 листопада 2018 року для учнів спеціалізованої школи №118 «Всесвіт». Було організувано та проведено разом з громадською організацією «Здорове людство» профілактичні бесіди на теми: «Знати, щоб жити» (5-7 класи) та «Жити в світі, де є ВІЛ» (8-11 класи). Лектором була Вікторія Щур.

Такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, зробити правильний вибір у житті та уберегти себе від цього страшного захворювання.