04.2017 - Тиждень педагогічної майстерності кафедри початкового навчання.

Чи доводилося вам бачити поруч на одній сцені героїв літературних, народних казок та діснеївських персонажів? Ні? Тоді вам потрібно було завітати в спеціалізовану школу № 118 «Всесвіт» на таждень педагогічної майстерності кафедри початкового навчання. 
Герої казок зустрічали, розважали, запрошували до гри гостей дня відкритих дверей – майбутніх першокласників. 
І зусилля Буратіно, Мальвіни, Міккі Мауса та інших героїв не були марними. Дошкільнята та їх батьки з задоволенням слідкували за перебігом казкових подій і брали участь у іграх та майстер-класах, а потім бережно несли додому подарунки від учнів початкових класів. 
Шкільний психолог Шевчук Н.В. провела цікаві тренинги для батьків майбутніх першокласників та дала їм слушні поради щодо підготовки дітей до школи. 
Кожен день цього тижня був наповнений цікавими подіями, розвагами, змаганнями. 
Першокласники з учителем Харченко О.М. запросили початкову школу на свято весняного пробудження природи. Вони вразили глядачів цікавим виступом, дзвінкими піснями, запальними танцями, яскравими костюмами. 
Учні 2-го класу та їх класний керівник Зубченко А.О. познайомили дітей з традиціями святкування Великодня, що існують багато віків у нашій країні, заспівали Великодні пісні. 
Разом із третьокласниками у світ поезії повела нас учитель Сарафанова К.В., яка не тільки познайомила учнів із кращими зразками пейзажної лірики, але й пробудила почуття захоплення красою українського слова. 
Новицька Т.О. та учні 4-Б класу запросили гостей на міжгалузевий симпозіум, де екологи, географи, біологи, синоптики обговорювали екологічні проблеми, пов’язані з господарською діяльністю людей, та шукали шляхи подолання кризи. 
Як же можна було не дивуватися сильною командного духу, фантазією, вмінню застосовувати логічне мислення учасників КВК з математики між учнями 3 і 4-х класів, що організувала вчитель 4-А класу Байова Н.В.. Уболівальники не змогли залишитися осторонь, вони з задоволенням допомагали своїм командам йти до перемоги. 
Отже, тиждень початкової школи минув цікаво, яскраво і залишив незабутні враження.