06.12.2018 - День Збройних Сил України

6  грудня відзначається День Збройних Сил України –  це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

Учнями 8-б та 6-б класів був проведений виховний захід «Загальний військовий обов’язок» для 5-8 класів. А також в рамках патріотичного виховання учнів класними керівниками 1-4 та 9-11 класів були проведені тематичні виховні години.

Ми, нинішнє покоління, повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо – жовтий прапор свободи в нашій державі Україні. Українські юнаки повинні бути свідомим, що проходячи службу в армії, вони стають захисниками своїх матерів, сестер, коханих дівчат, рідного  міста, де проходило дитинство чи юність.

Від щирого серця вітаэмо вас із Днем Збройних Сил України.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами за цей короткий період ми змогли збудувати нову Українську армію. Національну. Патріотичну. Відважну.

Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам та терористам. Низький уклін волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, завдяки яким ми стоїмо і вистоїмо.

Горді від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Переконані, що Україна переможе.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!