15.02.2017 - вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України у спеціалізованій школі №118»Всесвіт» класними керівниками 6-а,7 та 10-а класів 15 лютого було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні. 
Відбулася неймовірно чуттєва зустріч із прекрасною людиною, жінкою, дружиною та матір'ю, громадським діячем - Тамарою Швець, дружиною Героя Небесної Сотні, Віктора Шевця, та Кузьменком Віталієм Миколайовичем, учасником подій на Майдані та нашим Захисником Вітчизни. Ми з дітьми дуже вдячні, за те, що у скрутні часи Ви знаходите час на те, щоб поділитися своїми думками із нашими дітками. Ми щиро вдячні за прекрасний подарунок) Такі зустрічі неймовірно важливі для молодого покоління, дякуємо, що Ви знаходите в собі сили не лише йти вперед, а й вести в майбутнє нас, ще не досвідчених, але дуже завзятих молодих українців. Такі зустрічі запевнюють нас, що разом, ми йдемо вірним шляхом. Від щирого серця бажаємо Вам здоров'я, сил і терпіння. Обіцяємо, що з кожним наступним роком, місяцем чи днем, ми будемо доводити, що жертва Героїв Небесної Сотні не була марною, і пам'ять про них житиме не лише у нас в серцях, а й у вільній, незалежній і сильній державі, під назвою Україна! Слава Україні! Слава Героям! 
Революція Гідності на Майдані Незалежності в Києві стали найдраматичнішими і найглибиннішими подіями в у нашому особистому житті.