18.04.2017 - Конкурс читців поезії

Всi ми знаємо, що вивчення iноземної мови – процес складний, але водночас багатогранний і цікавий. Це не тiльки запам'ятовування складних правил, а й спiлкування мовою оригiналу, мовою поезiї. Вивчення поезії iноземною розвиває пам'ять, розширює кругозір, і, нарешті, формує загальний рівень культури дитини. 
Нещодавно з метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок та етичного виховання у спеціалізованій школі №118  серед учнів 2-4 класів відбувся конкурс читців поезі, який підготувала та провела вчитель англійської мови Кур'янiнова А.О.
Головним завданням учасникiв було виразно продекламувати вірш англійською або французькою мовами.
Захід мав на меті залучити учнів  до літературного надбання інших країн, розкрити красу поетичного слова та визначити рівень володіння iноземною мовою серед учнів. Конкурсанти не лише впорались із завданням, а ще й проявили свої ораторські, артистичні та творчі здібності. 
I на завершення учні 3 класу пiд керiвництвом своєї вчительки Война Галини Олександрiвни продемонстрували знання з англійської мови у невеличкiй драматизованiй виставi "Попелюшка". Учнi були приэмно враженi таким сюрпризом. 

Найкращими читцями було обрано наступних учнiв: 

Ковальчук Костянтин та Бондарев Олег - учнi 2 класу,
Багрiй Нiкiта, Семенов Олексiй, Хамдаш Сабрiна та Фiлоненко Дарiя - учнi 3 класу,
Патюк Данiiл, Кулiда Дмитро, Сичевська Веронiка, Яцино Назар, Фомiних Марiя та Бондарчук Даша - учнi 4 класу. 

Рештi учнiв на урочистiй лiнiйцi було вручено сертифiкати учасникiв.