21 вересня - День Миру

     21-22 вересня на території нашої школи – асоційованого члена ЮНЕСКО – знову замайоріли різнокольорові вітрячки – символи миру, адже саме в цей час світова громадськість відзначає Міжнародний день миру, свято, що є надзвичайно актуальним для нашого сьогодення.
    Щороку організовувати тематичні заходи в цей важливий в календарі ЮНЕСКО день – це уже наша багаторічна традиція. Загальношкільна радіотрансляція, присвячена Миру та Дружбі… Єдиний урок до Дня Миру…Благодійний ярмарок з майстер-класами…Флешмоби…Акція «Підтримаймо мир разом»…
     Цього року – це виставка учнівських проектів на тему «Я живу, я вірю: не війни, а миру!».  Групи учнів представили своє бачення проблеми війни та миру в різних аспектах: «Освіта і наука» (10-й клас, керівник – Максим Борисович Хрищенюк), «Інфраструктура» (6б, керівник – Ірина Юріївна Романенко), «Флора і фауна» (9а, 5б, керівники – Тетяна Олегівна Моцна, Анна Володимирівна Расновська), «Дитяче світосприйняття» (8-й клас, керівник – Анна Олександрівна Кур’янінова) і «Соціальний клімат» (6а, 11а, керівник – Марина Юріївна Новікова).
     Також діяли майстер-класи з виготовлення вітрячків миру, паперових журавликів і голубів (відповідальна – вчитель італійської мови і трудового навчання Вікторія Дмитрівна Кольцова).
     Підсумком заходу стало колективне створення Книги Миру. Усі, хто бажав, мав змогу записати на її сторінках свої думки про те, чим особисто для нього є мир і що потрібно робити, щоб війни припинилися і ніколи більше не розгорялися на планеті.
     Шкільна ініціативна група (учні Сергій Фірак, Олександра Дідик, Вікторія Кравченко, Віолетта Назаренко, Сабрін Ісмаїл, Дмитро Яцук та ін., учителі Марина Юріївна Новікова, Вікторія Дмитрівна Кольцова) підготували сюрприз – флешмоб  безпосередньо в коридорі, де відбувалася виставка.
     У вестибюлі школи можна було переглянути фото зі шкільного архіву про відзначення Дня Миру у 2012-2016 роках, а також написати побажання волонтерам – посланцям миру.