21.11.2018 – День Гідності та Свободи

Нехай же вам, герої, віддає

Святий Петро ключі від того раю,

Де убієнний ангелом стає,

Бо він герой – герої не вмирають.

Герої не вмирають. Просто  йдуть

Із поля бою – в небо. В лицарі – зі смерті.

Пливуть човни, пливуть човни.

Пливуть …

«Героям слава», – вписано у серці.

Шкільна родина разом зі всією Україною відзначає День Гідності та Свободи. 

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку  Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору .

В нашій школі 21 листопада 2018 року пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій  2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.

З нагоди цього свята в нашій школі протягом тижня пройшла низка заходів. Відбувся реквієм де згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні, запаливши свічку пам’яті . Захід-реквієм провели учні 9 класу. В  початкових класах провели інформаційні хвилинки і теж запалили свічку пам'яті,  для учні 8,11 класів продемонстрували документальний фільм "Зима, що нас змінила" про події на Майдані. У нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, хоробрі та сильні духом захищають територіальну цілісність України. Наші військові є втіленням справжньої свободи – без компромісів та меж. Вони – живий приклад героїзму, який переплавив у собі холодний розум та палкі серця.

В цей день хочеться згадати слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Тож давайте дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

Бажаємо усім нам миру, благополуччя, любові та достатку!