22 січня 2019 – 100 річниця Дня Соборності України

22 січня 2019 – 100 річниця Дня Соборності України

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Учасники заходу, узявшись за руки, утворили «умовний живий ланцюг», який утворили сотні тисяч українців 22 січня 1990 року на згадку про проголошення Акту Соборності.
Згадавши сторінки історії, не залишили поза увагою історичний факт, який відбувся 22 січня 1978 року на знак протесту проти російської окупації біля могили Тараса Шевченка в Каневі. Трас Шевченко був одним із визначних діячів, який прагнув щоб Україна стала незалежною і єдиною, щоб українці були вільними. На заході лунали пісні про Україну та нова пісня «Кобзарю» музика В Сириці, слова М. Смірнової.
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення 100 річниці Дня Соборності України в спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» організовано та проведено ряд заходів:
- літературно-музична композиція «В соборності ми – сила, в соборності ми – повноцінна країна», проведена 7-а та 7-Б класами;
-виховні години: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг», «Україна –соборна, Україна – єдина», «Разом ми сила»;
-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;
-конкурс малюнків «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!»;
-випуск стіннівок «Україна – соборна, незалежна держава»;
-радіолінійка «Шлях України до воз′єднання»;
-покладання квітів до меморіальної дошки випускника нашої школи – Дмитра Максимова.