III науково-практична конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО міста Києва

     Нещодавно весь світ відзначив дні толерантності. В наш час - це не просто пусті слова, адже, особливо зараз, виховання у молоді таких якостей як терпимість, повага, розуміння, емпатія - хіба не найважливіше завдання дорослих. Дуже багато шкіл долучилися до таких акцій. Звичайно, що і наша школа. Але про наші заходи окремо - важливо ще відвідувати заходи наших друзів з інших шкіл. Це завжди дає змогу дивитися ширше, здобувати новий досвід та ділитися своїм. І так як ми є асоційованою школою ЮНЕСКО на свято толерантності ми вирішили завітати до наших колег по ЮНЕСКО – 51-ого ліцею Міжнародних відносин. А саме на Третю науково-практичну конференцію асоційованих шкіл ЮНЕСКО. На цьому святі зібралося дуже багато школярів з інших навчальних закладів, вчителів, високоповажних гостей та гостей з інших країн, як дорослих так і діток. Ми мали змогу подивитися чудовий та зворушливий концерт, а тоді всі учасники вибирали собі одну з тем для конференції. Порадившись із дітьми, ми вирішили, що найближче нам буде тема - "Духовні цінності української молоді. Толерантність, як основа формування патріотизму.".Дуже приємно було бачити, з якою щирістю діти відгукнилися на такий позов. Було видно, що духовні цінності - це для них не пусті слова, а дійсно частина особистості. Дивлячись на них, хотілося, щоб багато хто з дорослих брав із них приклад.

     І для дітей було дуже важливим бачити, що ми, дорослі, в свою чергу за всіма цими словами дійсно будуємо толерантне та чуйне, виховане суспільство.

    Виступи таких гостей, як Володимир Хандогій, Надзвичайний і Повноважний Посол України, Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні, Абас Абудула, другий секретар Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Рута Рудинскайте, аташе Посольства Литовської Народної Республіки в Україні та багатьох інших високоповажних осіб - були для дітей чудовим прикладом, наскільки підняті питання важливі по всьому світу.

   Тож з нетерпінням чекаємо нових цікавих заходів як в рамках нашої школи, так і поза її межами, та будьмо завжди чуйними, адже це потрібно і на, і нашим діткам.