14-25.03.2016 - ДЕКАДА СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

З 14 по 25 березня кафедрою суспільно-гуманітарних наук була проведена предметна декада.
Згідно плану декади у школі відбулось безліч цікавих заходів, присвячених вивченню культурного надбання українського народу та скарбниці світової літератури. 

ДетальнішеПатріотичне виховання

Патріотичне виховання – це складова національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина – патріота України, гуманістично і демократично налаштованої особистості, готової до виконання своїх громадянських і конституційних обов’язків та успадкування духовних і культурних надбань свого народу, що сприятиме зміцненню соціально-економічних, духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави. 

ДетальнішеБатьківщина у нас єдина – Україна.

   Батьківщина у нас єдина – Україна. Почуття любові до неї починається з любові до рідного краю, рідного міста. Куточок, де народився і зростав, – це маленька Батьківщина. А маленькою Батьківщиною для нас є рідний Подільський район. 

ДетальнішеЛІТНЯ ШКОЛА АНТАЛІЇ

   До нашої школи завітали представники Міжнародного університету Анталії, та запропонували нашим учням участь у цікавій освітній програмі.

ДетальнішеЯКОЮ МИ БАЧИМО СУЧАСНУ ШКОЛУ?

   Минулого тижня, з 1-го по 4-те березня 2016 року, в нашій школі відбулась конференція «Сучасна школа: проблеми, досягнення, інновації» присвячена питанням системи освіти та організації навчального процесу у школах світу. Захід проводився у три етапи.

ДетальнішеЗ 8 березня!!!

   Добрі та ласкаві, мужні й ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в чоловіків. Завдяки вашій чуйності і мудрості наше життя стає прекрасніше, а в наших будинках панують гармонія та затишок.
 

ДетальнішеМАЙБУТНІ НЬЮТОНИ, ГАУСИ, ЛЕЙБНІЦИ…

   Декада фізико-математичних наук проходила з 22.02 до 04.03.2016 року. 
   У вестибюлі була представлена інформація про цікаві факти з життя видатних фізиків, мозаїка математичних фактів, кросворди, все найцікавіше зі світу IT-індустрії, виставка картин «Перспектива», а на поверхах можна було ознайомитися з афоризмами про математику і математиків.

ДетальнішеНАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

     «Живемо на своїй, українській, землі!»
     Згідно плану виховної роботи та завданням на навчальний рік у нашій школі першочергова увага приділяється вихованню та формуванню національної та громадської свідомості.

ДетальнішеМИ-МАЛЕНЬКІ ПОДОЛЯНИ!

    Початкова школа розпочала проведення І тайму тижня молодших школярів «Ми маленькі подоляни». В рамках проведенн тайму , була створена яскрава виставка патріотичних робіт «Діти єднають Україну» . В своїх малюнках діти з радісттю висловили свої почуття до Батьківщини .

 

ДетальнішеБАТАРЕЙКИ, ЗДАВАЙТЕСЯ!

     Ми, учні школи № 118 «Всесвіт» від 15 лютого започатковуємо еколого-соціальний проект «Батарейки, здавайтеся!».
   Проект «Батарейки, здавайтеся!» бере початок з нашої ініціативи зробити світ кращим місцем для життя. Обираючи еколого-соціальний проект, ми намагалися знайти сферу, доступ до якої мала б кожна людина. Екологія нашої планети виявилась саме тим, що ми шукали. Кожна людина в світі може зробити вклад в екологічний стан планети, і почати можна з найпростішої справи – утилізації батарейок.

Детальніше