17.03.2015 - "Зміна клімату - глобальний виклик людству"

    Земля – наш дім. Спеціалізована школа №118 «Всесвіт» як асоційований член ЮНЕСКО формує в кожної дитини почуття особистої причетності до збереження нашої планети та відповідальності за неї, виховує здатність гармонійно співіснувати з природою. Діти вчаться формувати критичну оцінку споживацько-утилітарного ставлення до неї, щоб не допустити порушення природної рівноваги, появи екологічної кризи.

Детальніше13.03.2015 - Церемонія нагородження кращих спортсменів

   13 березня у нашій школі пройшов захід, присвячений видатним спортсменам сучасності та легендам спорту, вітчизняним та зарубіжним кумирам мільйонів. Проходив він у досить незвичному форматі – церемонії нагородження. Учні представляли своїх кандидатів в трьох номінаціях: найкращий спортсмен, найкраща спортсменка та найбільше натхнення. Основною задачею даного заходу було заохотити всіх учасників до колективного обговорення досягнень спортсменів та визначення найкращих шляхом голосування. 

Детальніше"Зміна клімату – глобальний виклик людству"

    17 березня в Спеціалізованій школі № 118 «ВСЕСВІТ» пройде міжнародна конференція "Зміна клімату – глобальний виклик людству", в якому будуть брати участь школи міста Києва та французька школа імені Анни Київської. На конференції будуть представлені роботі учнів з питань зміни кліматичних умов на планеті. Переможець конкурсу отримає можливість представити свій проект на європейській конференції з питань клімату в травні місяці у місті Тулуза, Франція.

Детальніше06.03.2015 - Cвятковий концерт, присвячений Міжнародному дню жіночої солідарності та миру

    06.03.15р. у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному  дню жіночої солідарності та миру.

   Учні школи привітали з цим святом всіх жінок і  дівчат; зі сцени прозвучали слова шани і вдячності тим мужнім жінкам, які знаходяться на передовій, волонтерам, медикам, дружинам і матерям українських захисників Вітчизни.

Детальніше27.02.2015 - «Заспіваймо пісню за Україну»

    «Заспіваймо пісню за Україну» - під такою назвою у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт»  27.02.2015р.пройшов патріотичний флешмоб, присвячений Дню рідної мови. У заході були залучені учні 1-2 класів.

ДетальнішеАкція "Нагодуй птахів"

    З 9 по 16 лютого 2015 року у спеціалізованій школі № 118 «Всесвіт» м. Києва з метою виховання любові та бережливого ставлення до природи й пташок була проведена Акція «Нагодуй птахів». Класні керівники й учні молодших класів дуже відповідально та з великою зацікавленістю поставились до її проведення. Дітям було запропоновано виготовити годівнички разом з батьками та сфотографувати роботи для фотозвіту. 

Детальніше«Геліантус-2014»

Підведено підсумки V Міжнародної природознавчої гри

«Геліантус-2014».

Координатор гри у школі –

 учитель біології Нескорожена Інна Анатоліївна.

Школа отримала матеріали для нагородження переможців гри.

ДетальнішеІІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Переможцем ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії став учень 8-В класу 

Детальніше20.02.2015 - Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

    На виконання указу Президента України 20.02.2015р. у нашій школі відбулися заходи  зі  вшанування героїв Небесної Сотні.

    Зустріч-реквієм  відбувся біля меморіальної дошки на честь випускника нашої школи Дмитра Максимова – героя Небесної Сотні. На зустрічі були присутні в.о. голови Подільської районної державної адміністрації Андрієвський В.М., депутат Київської міської ради  Панчук О.О., тренер Дмитра Гербеда В.Ф., його друзі.

    

Детальніше20.02.2015 - Участь у благодійних заходах міста.

   Наша школа взяла участь у акції по збору макулатури для отримання коштів, які будуть спрямовані на допомогу бійцям та мирним жителям зони АТО.

   Учнями було зібрано 971 кг макулатури, найактивніше до цієї акції долучилися 10клас (180 кг), 8-В клас (139 кг), 6-А клас (106 кг).

   Дякуємо всім за участь !

Детальніше