Еклогічна освіта – ключ до нових можливостей.

       14.02.2014 учні 5-Б, 8-А та 9-А відвідали музей Чорнобиля, де, крім захоплюючої екскурсії з дітьми, був проведений уривок екологічного уроку. Під час якого ,дітям продемонстрували стан довкілля та його зв'язок з сучасним станом енергозбереження України з позиції екологічного мислення.

ДетальнішеТематичний урок «Енергія та суспільство»

            13.02.2014  року  учні  11,  6-Б, 7-А  та  5-А класів  мали  унікальну  нагоду  отримати  сучасні  екологічні  знання,  адже  вони  взяли  участь  у  музейному  екологічному   уроці,  який  проходив    в  Чорнобильському  музеї.

          Учні  прослухали  інформацію  про  зв’язок  довкілля  з  сучасним  станом  енергозбереження  України  з  позиції  екологічного  мислення.

ДетальнішеАкція "Живий ланцюг"

      На жаль, з кожним днем змінюються ціннісні орієнтири суспільства, і проблема збереження навколишнього середовища відходить на другий план. Але ми не маємо права забувати, що енергозбереження – одна з найактуальніших проблем і вирішувати її ми маємо спільними зусиллями вже сьогодні.

Детальніше«Збереження електроенергії - справа кожного громадянина. Частина 2»

      Енергозбереження  може бути  різним. Дуже прості та елементарні дії по енергозбереженню доступні для кожного і  можуть бути застосовані  в побуті  фактично всюди.

      Учні 9-А класу спілкувались з мешканцями Подільського району з питань енергозбереження.

    Енергозбереження -  має стати девізом кожної родини(залучення родин  до використання енергозберігаючих технологій.) Класний керівник 9-А класу Пархоменко В.М. провела батьківські збори на тему:

ДетальнішеТиждень географії

       Однією з найцікавіших наук сучасного світу є наука географія. Вивчаючі цю науку можна подорожувати всією земною кулею, найпотаємнішими її куточками лише озброївшись книжкою і власною уявою.

       Географія у нашому начальному закладі є ,безперечно, одним з найцікавіших предметів, і з 3 по 7 лютого проводився тиждень цієї наукової дисципліни.

ДетальнішеЕкспозиція презентацій на тему «Енергоефективність, енергозбереження. Цифри і факти»

       У вестибюлі школи учні 5-А, 5-Б, 7-А, 7-Б, 10, 11 класів під керівництвом учителів Прокопенко І.О. і Припутневич Ж.В. підготували експозицію презентацій на тему «Енергоефективність, енергозбереження. Цифри і факти». З матеріалами про досвід деяких країн Європи з використання альтернативної енергетики, види енергії, новітні технології, проблеми екології, тощо мали змогу познайомитися не тільки учні школи, які відвідали цю виставку із класними керівниками, але й їх батьки та учні і вчителі Французької школи. Виставка залишила незабутні враження у всіх, хто її побачив.

Детальніше«Економія електроенергії в побуті» та «Цікаві факти з енергозбереження»

       23 січня в День енергозбереження учні 7-А класу під керівництвом учителя математики Прокопенко І.О. підготували і провели інформаційні 5-ти хвилинки «Економія електроенергії в побуті» та «Цікаві факти з енергозбереження» не тільки для учнів 5-11-х класів але й для учнів молодшої школи.

ДетальнішеТиждень математики. День Англії, Німеччини.

       Інформаційну 5-ти хвилинку «Біографічні мініатюри» проводили учні 10-го кл. для 5-11-х класів.

       Учні всієї школи мали змогу познайомитися з геометрією Ешера (виставку підготували учні 11-го кл.). Цей «Загадковий світ Ешера» причарував усіх.

       24 січня продовжилися змагання між учнями 5-А та 5-Б класів.

ДетальнішеТиждень математики. День енергозбереження.

      День енергозбереження був дуже насиченим: відкриті уроки у 6-А, 6-Б класах, «Брейн-ринг» у 5-Б кл., інформаційні 5-ти хвилинки з енергозбереження проводили учні 10-го кл. для 8-11-х класів та учні 7-А кл. для 5-7-х класів та учнів молодшої школи.

ДетальнішеТиждень математики. День Франції.

        22 січня відбувся захід «Шляхами Декарта» для учнів 9-А і 9-Б класу. Учні 9-А та 9-Б змагалися, а уболівальниками були учні 7-А та 7-В класів. Учні дізнались цікаві факти про життя відомого французького математика Рене Декарта, подивились міні-спектакль «Казка про координатну площину», підготовлений учнями 7-В класу, позмагались між собою в різних конкурсах. Кожен конкурс мав назву кольору веселки, адже Рене Декарт був одним з перших, хто досліджував властивості спектру кольорів. Переможцем стала команда 9-А класу «Електрони». 22 січня в 5 класах відбувся захід «Світ чисел».

Детальніше