Конкурс "Права дітей!

12 грудня у школі №243 вібдувався правовий турнір у якому брала участь і наша школа. Ця гра була присвячена Дню прав людини, особлива  увага приділялась правам дитини.

ДетальнішеОголошення!!!

 День відкритих дверей, переноситься на 24 січня 2018 року в зв'язку з карантином (вітряна віспа) в деяких класах нашої  школи. 

ДетальнішеТиждень історії та правознавства

 Згідно з планом роботи школи на 2017-2018 навчальний рік та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії,  уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних  компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю та розвитку умінь аргументовано висловлювати свої думки, виховання почуття відповідальності за свої вчинки розвитку логічного та аналітичного мислення та підготовки учнів до вибору майбутньої професії в школі було проведено Тиждень історії та правознавства з 4 грудня по 8 грудня 2017 року. 

Детальніше" Відкритий захід Геть, насильству над дітьми!"

Сьогодні в нашій школі проходив відкритий захід "Геть, насильству над дітьми!" 

Детальніше6 грудня - День Української Армії

В нашій школі пройшов захід присвячений Дню Української Армії. Саме такі герої приходили сьогодні до нас ,в своє свято-День Української армії ,це волонтер Вітов  Дмитрій Станіславович та військові Бойчук Денис та Зюріков Олександр.

Детальніше

Тиждень хімії

 Тиждень хімії

З 20 по 24 листопада  2017 року за планом проведено тиждень хімії. 20 листопада відбулося відкриття виставки творчих та проектних робіт учнів, а також конкурс – виставка стіннівок.

ДетальнішеМіська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Що ми знаємо про японську культуру? Як ці знання з’явилися в Україні? Що відбувається в японській культурі сьогодні? Такі питання поставила перед собою  Київська гімназія східних мов №1, де 23 листопада 2017 року відбулася міська учнівська конференція шкіл ЮНЕСКО на тему «УКРАЇНА-ЯПОНІЯ В ХХІ СТОЛІТТІ В ДІАЛОЗІ МОВ, КУЛЬТУР: ЦІННІСНІ ВИМІРИ ОСОБИСТОСТІ», присвячена року Японії в Україні й 25-річчю партнерських взаємовідносин України та Японії. Учасниками заходу стали учні двадцяти одного  загальноосвітнього навчального закладу м. Києва.

ДетальнішеОлімпіади 2017-2018 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

серед учнів 5-11-х класів!!!

ДетальнішеВсесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня в день міжнародної боротьби зі СНІДом учні нашої школи своїм відеороликом https://www.facebook.com/vsesvitschool118/videos/373900429727382/ розпочали акцію, аби показати, що ми проти того, щоб наші люди хворіли ,що ми за здоров’я і за те, щоб думати про наслідки будь-якого рішення.

Ми діти, і ми обираємо здоров’я!

Сьогодні спеціалізована школа №118 «Всесвіт» , асоційований член ЮНЕСКО, долучилася до акції «Стоп-СНІД» в рамках дня боротьби зі СНІДом. В нащій школі пройшли дуже цікаві лекції, проведені лектором ОО «Нарконон» Волженцевою С.А. , яка у доступній та цікавій формі розповідала нам про небезпечні хвороби ХХІ століття, їх наслідки та причини виникнення.

Детальніше