Різдвяно-новорічне свято 2017-2018 (кафедра іноземних мов)

 Діти (і не лише вони) щороку з нетерпінням чекають настання різдвяно-новорічних свят, перше з яких в Україні святкується  19 грудня – день Святого Миколая. Це свято тих, кому не байдужі щедрість, доброта і допомога – тих, хто зібрався у цей день у святково прикрашеній актовій залі, щоб відчинити двері у таємничий і прекрасний світ зимових чудес.

ДетальнішеТиждень безпеки життєдіяльності в школі

У рамках  Тижня з 11 грудня по 17 грудня, класними керівниками були проведені  цікаві пізнавальні заходи для учнів.

ДетальнішеКруглий стіл асоційованих шкіл ЮНЕСКО

  12 грудня 2017 року учні 10-го класу Юлія Носова і Христина Зозовська взяли участь у круглому столі  столичних асоційованих шкіл ЮНЕСКО  на тему «Спілкування без кордонів», організованому гімназією «Троєщина».

ДетальнішеКонкурс "Права дітей!

12 грудня у школі №243 вібдувався правовий турнір у якому брала участь і наша школа. Ця гра була присвячена Дню прав людини, особлива  увага приділялась правам дитини.

ДетальнішеОголошення!!!

 День відкритих дверей, переноситься на 24 січня 2018 року в зв'язку з карантином (вітряна віспа) в деяких класах нашої  школи. 

ДетальнішеТиждень історії та правознавства

 Згідно з планом роботи школи на 2017-2018 навчальний рік та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії,  уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних  компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю та розвитку умінь аргументовано висловлювати свої думки, виховання почуття відповідальності за свої вчинки розвитку логічного та аналітичного мислення та підготовки учнів до вибору майбутньої професії в школі було проведено Тиждень історії та правознавства з 4 грудня по 8 грудня 2017 року. 

Детальніше" Відкритий захід Геть, насильству над дітьми!"

Сьогодні в нашій школі проходив відкритий захід "Геть, насильству над дітьми!" 

Детальніше6 грудня - День Української Армії

В нашій школі пройшов захід присвячений Дню Української Армії. Саме такі герої приходили сьогодні до нас ,в своє свято-День Української армії ,це волонтер Вітов  Дмитрій Станіславович та військові Бойчук Денис та Зюріков Олександр.

Детальніше

Тиждень хімії

 Тиждень хімії

З 20 по 24 листопада  2017 року за планом проведено тиждень хімії. 20 листопада відбулося відкриття виставки творчих та проектних робіт учнів, а також конкурс – виставка стіннівок.

Детальніше