"У вирі сьогоденних справ всяк час зважай на те, що стане після нас"

Екскурсія до Інституту технічної теплофізики

     Учні 9-А класу (10 чоловік) відвідали Інститут технічної  теплофізики при Національній академії наук України. Старший науковий співробітник Недбайло Олександр Миколайович розказав дітям про проект Інституту «Будівництво енергоефективного будинку», що впроваджується за сприяння влади і Президента України. Учні почули, які ресурси, матеріали використовуються при будівництві, дізналися його технологію і побачили на власні очі сам «чудо-будинок». Також для учнів провели екскурсію до лабораторії Інституту, де показали технологію виробництва підлоги з водним підігрівом, теплонасоси та колектори, які розробив Інститут.

Детальніше



Тиждень фізики в школі №118 "Всесвіт"

     У вівторок відбулися змагання між учнями п’ятих класів та шостих класів «Енергетичний волейбол». Метою гри було визначення рівня знань команд принципів і методів енергозбереження. Рівень знань виявився настільки високим, що переможців за запланований час гри визначити виявилося неможливо.

     Надзвичайну цікавість учнів викликали досліди, в яких  демонструвалась здатність  матеріалів по різному проводити тепло. Зокрема, дослід «газета, яка не горить» викликав найбільші емоції і  подив школярів, які ще не вивчали фізику. Безумовно такі досліди повинні викликати тягу до фізичних знань, що буде сприяти в майбутньому підвищенню інтересу до предмету.

Детальніше



Планета без сміття – твоє майбутнє життя

         Учні 8-Б класу у грудні 2013 року продовжили роботу над проектом «Планета без сміття – твоє  майбутнє життя». Для цього підготували матеріали за темою «Що потрібно робити зі сміттям?», в яких як проблема планети Земля багато пропозицій щодо переробки відходів з метою вироблення різних видів енергії для використання людьми та економії природних ресурсів. Для святкування  Нового року учні пропонують робити цікаві різноманітні прикраси на ялинку, виготовлені із використаних  лампочок.

Детальніше



Енергоефективні ідеї моєї сім’ї

Робота

«Енергоефективні ідеї моєї сім’ї»

учня 7-В класу

спеціалізованої школи №118 «Всесвіт»

м. Києва

Гнипа Богдана

Детальніше



Kangouru sans Frontieres. Кенгуру Україна.

      6 грудня 2013 року серед учнів 2-6-х класів спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» було проведено Всеукраїнський етап міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру». 56 учнів 5-6-х класів брали участь у цьому конкурсі. Найактивнішими учасниками виявились учні 5-А класу – 26 осіб. Успіхів!

Детальніше



Новий рiк на порiг!

       До нового року, здавалося б, ще стільки часу, та дітки з усього Подільського району влаштували собі і нам свято, щоб нагадати- хутчіш вправляйтесь із цьогорічними справами, та вмикайте святковий настрій! Адже новий рік вже не за горами! Свято пройшло у Будинку дитячої творчості, що на Подолі, і з різними номерами туди приїхали діти з багатьох шкіл району! Нашу школу представляли наші семикласники - справжні актори! Адже і задача в них була не проста - показати, як святкуютть Новий Рік 

Детальніше



Зберегти тепло

           На початку грудня 2013-го року МО вчителів предметів фізико-математичного циклу розпочало демонстрацію матеріалів проекту «Енергозбереження – енергоефективність. Цифри і факти».

Детальніше



Земля промовляє, як їй нелегко живеться…

         Тривожна інформація про неблагополучний стан навколишнього середовища надходить з усіх континентів, про це говорять різними мовами. Наш світ поділений кордонами тільки умовно. Екологічне теперішнє та майбутнє в усіх народів спільне. Тому кожна держава, велика чи мала, кожен житель планети Земля - усі несуть відповідальність перед людством за збереження природи для нинішнього та майбутнього поколінь.

Детальніше



Засідання МО предметів фізико-математичного циклу

          03/12/2013 року було проведено засідання МО предметів фізико-математичного циклу. На засіданні були розглянуті питання щодо планування роботи МО в рамках проекту «Енергоефективні школи» в зимово-весняний період 2013-1014 н.р.

Детальніше



Персональний сайт учасника Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2014" Пристінської Марини Сергіївни

Щиро вітаю Вас на своєму сайті!

Запрошую всіх на мій сайт завітати,

Все, актуальне для Вас, прочитати.

Тут зібране те, що для мене цікаве,

Що вмію, люблю: і розробки, і вправи,

І фото, і творчі роботи дітей ...

Знайдете тут безліч цікавих ідей.

А щось, може, змусить Вас посміхнутись 

І знову до мене на сайт повернутись.

Детальніше