Вибір професії для кожної молодої людини

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого
шляху навчання.

ДетальнішеТериторія обслуговування школи

До уваги батьків, щодо обслуговування теріторій спеціалізованої школи №118 "Всесвіт"!

ДетальнішеКонкурс інсценізації українських народних та сучасних казок

15 березня у СЗШ № 242 відбувся конкурс інсценізації українських народних та сучасних казок серед учнів середньої школи.

ДетальнішеДо Уваги майбутніх першокласників

До уваги батьків першокласників 2018-2019 навчального року.
 
Березень 06, 2018
 
За цим посиланням http://don.kievcity.gov.ua/content/vstup-do-pershogo-klasu.html Ви зможете ознайомитися з інформацією на сайті ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)

Детальніше

ІНСТРУКЦІЯ з техніки безпеки учнів під час тривалих святкових днів

ІНСТРУКЦІЯ

з техніки безпеки учнів під час тривалих святкових днів

«Затверджую»
Директор Полякіна Л.О.

Наказ від _____________№ _______

 

■■■ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


1. Інструкція з безпеки учнів під час святкових днів (Великдень, травневі свята та ін.) поширюється на всіх учасників навчально-виховного процесу під час перебування учнів на довготривалих вихідних.


 

ДетальнішеДень учнівського самоврядування

          У переддень Всесвітнього жіночого дня в нашій школі відбувається день учнівського самоврядування. Учні вирішили зробити такий подарунок вчителям і провести замість них уроки. Тому, що за традицією вчителями працюють переважно жінки і ми вирішили зробити  такий приємний подарунок. Учні сьогодні замінили повністю всіх вчителів, включно з завучами та директором. Всі уроки відбуваються спокійно, без жодного галасу та проблем. Усі поставились до проведення дня учнівського самоврядування відповідально.

ДетальнішеУвага!!! Поновлення занять 5 березня!

Наразі проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.

ДетальнішеПро продовження призупинення навчання в школі!!!

Н А К А З

   Від 03.03 2018р                                                                         №201

 Про внесення змін до наказу управління освіти від 01.03 2018р «Про призупинення освітнього процесу в закладах Подільського району».

 

ДетальнішеПризупинення занять в школі у зв'язку зі складними погодними умовами!!!

    Відповідно до закону України "Про освіту" "Про загальну середню освіту", Положення про Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 19.03.2004 року №449, у зв'язку з погіршенням погодних умов

       НАКАЗУЮ:

        Директорам закладів загальної середньої освіти:

1.1Призупинити 02 та 03 березня 2018 року організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва.

Детальніше