День подяки

Thanksgiving Day Fair | Ярмарка до Дня подяки

Запрошуємо всіх на нашу шкільну ярмарку присвячену Дню подяки. Чекаємо гостей 24 листопада о 11.15 у вестибюлі школи. Буде багато приємностей, чекаємо на вас !)

ДетальнішеФлешмоб "Мова єднає націю"

    До  Дня   української писемності   та  мови  учні  спеціалізованої  школи  № 118  «Всесвіт»  провели    флешмоб   "Мова  єднає  націю",   висловивши свою  щиру   любов  до   рідної  мови.

ДетальнішеЕкскурсія учнів 8 класу до села Буки

 У  селі  Буки  Київської  області  знаходиться  дуже  красивий   парк,  який  був  створений  Іваном  Сусловим  у  1996  році.    Парк  знаходиться  на  березі  мальовничої  річки  Роставиці.  Він  складається  з  двох  частин:  храмового  комплексу   з  фонтаном  і  самого  парку.  У  парку  знаходиться  невеличкий  зоопарк,  куди  можна  пройти  лише  з  екскурсоводом.  Парк  справді  казковий,  він  дуже  усім  сподобався  і  залишив  приємні  враження.

ДетальнішеПохід до лялькового театру

   З 30 вересня по 4 жовтня в Києві відбувався Перший Київський міжнародний фестиваль театрів ляльок "PUPPET.UP!"в якому взяли участь театральні колективи більше ніж  15 країн світу. Кияни та гості столиці мали змогу переглянути чудові вистави різними іноземними мовами.

Детальніше21 вересня - День Миру

 21-22 вересня на території нашої школи – асоційованого члена ЮНЕСКО – знову замайоріли різнокольорові вітрячки – символи миру, адже саме в цей час світова громадськість відзначає Міжнародний день миру, свято, що є надзвичайно актуальним для нашого сьогодення.
    Щороку організовувати тематичні заходи в цей важливий в календарі ЮНЕСКО день – це уже наша багаторічна традиція. Загальношкільна радіотрансляція, присвячена Миру та Дружбі… Єдиний урок до Дня Миру…Благодійний ярмарок з майстер-класами…Флешмоби…Акція «Підтримаймо мир разом»…

Детальніше16 листопада Міжнародний день толерантності

Сьогодні, 16 листопада, у всьому світі відзначають Міжнародний день толерантності. Його запроваджено у 1995 році рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. Йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної приналежності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у "Загальній декларації прав людини", що проголошує неприйняття всіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

ДетальнішеЗ 06 листопада по 10 листопада 2017 року пройшов тиждень зарубіжної літератури

Чи можна уявити своє житття без літератури? Звичайно ж ні! Тому в нашій школі кожного року проходить тиждень зарубіжної літератури. І цей рік не є виключенням. Цей тиждень був насичений різними цікавими  та неординарними заходами, присвяченими талановитим письменникам та допитливим читачам. Порадившись з учнями, ми вирішили провести цей тиждень у вигляді проекту під назвою «Європейські письменники та українські читачі». Робота виявилась захоплюючою та повчальною. Вона допомогла проявити свої творчі здібності не тільки в галузі літератури, але й дала можливість учням проявити свої знання з іноземних мов( англійської, німецької, італійської, французької) у вигляді власних перекладів та декламування  віршів; об’єднала нас  і ми вже в котрий раз зрозуміли, що є великою та дружньою шкільною родиною. Основна теза нашого проекту: «Я знаю, навіщо я навчаюся, де і як я можу ці знання застосувати».  Для того, щоб втілити у життя поставлені перед нами задачі ,кожен клас , починаючи з 5  і закінчуючи  11 обрав собі міні-проект , який є складовою частиною одного великого проекту. Такий від діяльності  допомагає вирішити низку важливих питань: як підвищити читацьку активність учнів, яким чином перетворити процес читання з обов’язку на частинку дозвілля,  як «осучаснити» літературний твір, щоб учень побачив його актуальність і прилучився до вічних цінностей.

ДетальнішеПсихологічна допомога та підтримка сім’ям

ЗАПРОШУЄМО БАТЬКІВ  на презентацію психотерапевтичної групи для батьків та дітей (8-18 років).

ДетальнішеІНФОРМАЦІЯ про виконані роботи та закуплені матеріальні цінності за бюджетні кошти у 2017 році

 

                                                                         

 

 

ДетальнішеМіжнародний день ООН

     З нагоди дня народження Організації Об’єднаних Націй , який відзначається 24 жовтня, учні 7-11 класів нашої школи взяли участь в експрес-опитуванні на тему «Наскільки добре я знаю ООН». Найкращі знання продемонстрували учні 7-А та 10-го класу. Вітаємо!!! 

Детальніше