01.09.2016 - З ДНЕМ ЗНАНЬ!

     Першого вересня розпочався новий навчальний рік. В нашій школі з`явилися нові обличчя – це наші любі першокласники. На нашому святі особлива увага була і тим, кого наш перший дзвоник востаннє покликав за парти – це наші одинадцятикласники. Також до нас завітали наші любі випускники, які привітали наших учнів з початком нового року. 

Детальніше



24.08.2016 - 25 річниця Незалежності України

    З нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України педагогічним колективом та учнями школи 24 серпня була організована урочиста лінійка.
    Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. 

Детальніше



20.05.2016 - ФОРУМ ЮНИХ ЕКОЛОГІВ

20 травня у 9-х та 8-х класах відбувся форум юних екологів. Почесним гостем та ведучим навчального форуму став науковий співробітник лабораторії екологічного виховання Інституту проблем освіти НАН України Солобай Юрій Володимирович. 

Детальніше



10.05.2016 - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

10 травня у школі відбулося вшанування загиблих під час ІІ Світової війни, присвячене святкуванню Дня Пам’яті та примирення.

Детальніше



СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ!

У межах системи заходів, передбачених планом проведення ІІ тайму тижня молодших школярів «Ми – маленькі подоляни», початкова школа відзначила День українських традицій. Для молодших школярів театралізовану виставу під назвою «Дзвонять дзвони Великодня» підготували і провели учні 3-Б класу (класовод Новицька Т. О.). 

Детальніше



УКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

У межах проведення ІІ тайму тижня молодших школярів «Ми – маленькі подоляни» у початковій школі відбулася виставка дитячих малюнків та вітальних великодніх листівок. Акція носила назву «День вдячності нашим захисникам».

Детальніше



ЕКОЛОГІЧНА ВАРТА

З квітня учні початкової школи продовжили працювати над проектом «МИ – маленькі подоляни». ІІ тайм тижня молодших школярів розпочався 18 квітня проведенням Дня юних екологів, приуроченого до Дня довкілля, гасло заходу – «Бережіть природу, і вона вам віддячить». Захід відзначався нетрадиційної формою організації – у вигляді екологічної варти. Екологічна варта мала 5 станцій, кожна із яких готувала свій постер і власний девіз.

Детальніше



26.04.2016 - ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ

До Дня пам’яті наслідків Чорнобильської трагедії бібліотеці нашої школи була оформлена інформаційна тематична виставка «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», де представлені Вашій увазі матеріали, на тему Чорнобильської катастрофи.

Детальніше



18-22.04.2016 - ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ!

З 18 по 22 квітня 2016 року в спеціалізованій школі № 118 було проведено тиждень Цивільної оборони. 
У ході проведення цього тиждня з учнями 1-5 класів були проведені тематичні бесіди та уроки за темами «Що робити у разі надзвичайної ситуації?», «Збережи життя», з учнями 6-11 класів – тематичні класні години, присвячені організації цивільного захисту населення та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Детальніше



01-30.04.2016 - НАВЕДЕМО ЛАД РАЗОМ! МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

У період з 01 по 30 квітня 2016 року в нашій школі відбувається щорічна акція «Місячник благоустрою». Ця акція проводиться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану, облаштування території школи.

Детальніше