Міжнародний день ООН

     З нагоди дня народження Організації Об’єднаних Націй , який відзначається 24 жовтня, учні 7-11 класів нашої школи взяли участь в експрес-опитуванні на тему «Наскільки добре я знаю ООН». Найкращі знання продемонстрували учні 7-А та 10-го класу. Вітаємо!!! 

Детальніше01.10.2017 - Флешмоб до Дня вчителя

Лілія Гриневич запустила флешмоб до Дня вчителя.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич з нагоди Дня вчителя запустила цікавий флешмоб. Вона попросила користувачів мережі Фейсбук поділитися своїми спогадами про наставників. Наша школа також приєднується до пропозиції Лілії Гриневич.

Детальніше14 жовтня - День Українського козацтва

Козацькі забави!  

В п’ятницю 13.10.2017р. в нашій школі #118 «Всесвіт» до Дня козацтва відбулися змагання "Скарби Полуботка"

 

Детальніше13.10.2017 - День захисника України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, учні старшої школи зустрілися з військовим, учасником АТО Володимиром Васильовичем 

Детальніше01.09.2017 -

Чудова, сонячна погода. Святково одягнені, усміхнені діти, батьки, вчителі. Трохи збентежені першокласники. Музика, пісні, вірші… 1-го Вересня у спеціалізованій  школі №118 "Всесвіт" урочисто почали новий навчальний рік. Знову пролунав перший дзвінок. Побажаємо старанності учням та терпіння вчителям і батькам!

Детальніше29.05-02.06.2017 - Vsesvit School Summer Camp. Тиждень 1

З 29-го травня у спеціалізованій школі №118 «Всесвіт» працює мовний табір.

Учні поділені на чотири загони. У перший день роботи табору кожен загін придумав собі назву, девіз та логотип і презентував їх на зустрічі всього табору в кінці дня. Учні 2-4-их класів відпочивають у загонах “Steam Limes” і “Clever Tigers”; 5-6-их класів – “Keepers of Summer” і “Gryffindor”. Учні 7-8-их класів активно допомагають молодшим школярам весело і корисно проводити час у таборі.

Детальніше04.2017 - Тиждень педагогічної майстерності кафедри початкового навчання.

Чи доводилося вам бачити поруч на одній сцені героїв літературних, народних казок та діснеївських персонажів? Ні? Тоді вам потрібно було завітати в спеціалізовану школу № 118 «Всесвіт» на таждень педагогічної майстерності кафедри початкового навчання. 

Детальніше18.04.2017 - Конкурс читців поезії

Всi ми знаємо, що вивчення iноземної мови – процес складний, але водночас багатогранний і цікавий. Це не тiльки запам'ятовування складних правил, а й спiлкування мовою оригiналу, мовою поезiї. Вивчення поезії iноземною розвиває пам'ять, розширює кругозір, і, нарешті, формує загальний рівень культури дитини. 

Детальніше13.04.2017 - День Цивільної Оборони

13 квітня у нашій школі відбувся День Цивільної Оборони. Учні 10-а класу відвідали молодші класи, щоб розповісти основні правила безпеки у екстремальній ситуації, у зв'язку з ситуацією на Сході України. Ми розповіли як треба перемотувати поранення, що треба брати з собою при евакуації та як правильно себе поводити.
 
 

Детальніше06.04.2017 - Open Fun Football Schools

6 квітня перед офіційним тренуванням Національної збірної України з футболу у Київському палаці спорту відбулися відкриті розважальні футбольні школи (Open Fun Football Schools). Цей проект є ініціативою УЄФА, реалізується спільно з Федерацією футболу України, Федерацією футболу м.Києва та ФК «Поділ». Вже не перший рік до участі в цьому заході долучається велика кількість юних футболістів столиці. 
 

Детальніше