ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні батьки!!!

У з’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо кору, ми змушені перенести дату проведення Свята «День відкритих дверей» для майбутніх першокласників.  Ми обов’язково зустрінемося з Вами у теплій та затишній атмосфері нашої школи, адже творчі вчителі та талановиті учні підготували яскраву програму для дітей, які в найближчому майбутньому стануть зірками нашого маленького «Всесвіту».

ДетальнішеОголошення!!!

ВИТЯГ

з розпорядження КМДА

«про погіршення епідемічної ситуації із захворюваності на кір в місті Києві.»

 

 

Шановні батьки!


У школі запроваджені запобіжні профілактичні заходи з недопущення захворювання на кір: вологе прибирання, провітрювання приміщень. Це одні із найбільш ефективних заходів профілактики цього захворювання із небагатьох існуючих. 


Радимо Вам:

ДетальнішеNew Year Party 2018

У спеціалізованій школі №118 «Всесвіт» були організовані новорічні святкові заходи для учнів  школи. Він запам’ятався глядачам і учасникам яскравими виступами та веселою ігровою програмою. Дружньо і весело, провели ми свято Нового року, яке у котрий раз ступило на поріг нашої школи на нашу землю та у кожну родину.
 

ДетальнішеКонкурс «РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК»

Спеціалізована школа №118 «Всесвіт», разом з іншими              школами Подільського району, взяла участь у конкурсі «РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК».

Кожна школа мала обрати свою тематику ,за якою була б прикрашена ялинка.

ДетальнішеРіздвяно-новорічне свято 2017-2018 (кафедра іноземних мов)

 Діти (і не лише вони) щороку з нетерпінням чекають настання різдвяно-новорічних свят, перше з яких в Україні святкується  19 грудня – день Святого Миколая. Це свято тих, кому не байдужі щедрість, доброта і допомога – тих, хто зібрався у цей день у святково прикрашеній актовій залі, щоб відчинити двері у таємничий і прекрасний світ зимових чудес.

ДетальнішеТиждень безпеки життєдіяльності в школі

У рамках  Тижня з 11 грудня по 17 грудня, класними керівниками були проведені  цікаві пізнавальні заходи для учнів.

ДетальнішеКруглий стіл асоційованих шкіл ЮНЕСКО

  12 грудня 2017 року учні 10-го класу Юлія Носова і Христина Зозовська взяли участь у круглому столі  столичних асоційованих шкіл ЮНЕСКО  на тему «Спілкування без кордонів», організованому гімназією «Троєщина».

ДетальнішеКонкурс "Права дітей!

12 грудня у школі №243 вібдувався правовий турнір у якому брала участь і наша школа. Ця гра була присвячена Дню прав людини, особлива  увага приділялась правам дитини.

ДетальнішеОголошення!!!

 День відкритих дверей, переноситься на 24 січня 2018 року в зв'язку з карантином (вітряна віспа) в деяких класах нашої  школи. 

ДетальнішеТиждень історії та правознавства

 Згідно з планом роботи школи на 2017-2018 навчальний рік та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення правознавства та історії,  уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України та правознавства, формування історичних  компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю та розвитку умінь аргументовано висловлювати свої думки, виховання почуття відповідальності за свої вчинки розвитку логічного та аналітичного мислення та підготовки учнів до вибору майбутньої професії в школі було проведено Тиждень історії та правознавства з 4 грудня по 8 грудня 2017 року. 

Детальніше