Конкурс «Наукових тортів»

23  січня  2018  року  у  вестибюлі  спеціалізованої  школи  №  118  «Всесвіт»     проходив  тематичний  конкурс  «наукових  тортів»,  який  організував  та  провів  Французький  ліцей   імені  Анни  Київської  разом  із  спеціалізованою  школою  № 118 «Всесвіт». 

ДетальнішеДо Дня Соборності України.

22 січня  в приміщенні школи № 118 відбувся урочистий захід до Дня Соборності України.

А також:

 22 січня  2018 для учнів 8-11 класів  пройшов у спеціалізованій школі №118 «Всесвіт»  перегляд фільму «Війна Химер»  до  Дня  Соборності  України.Після фільму учні змогли поспілкуватися з режисерами фільму Анастасією  та Марією Старожицькими т

Подробнее

КУРСИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!!!

 

На Ваші прохання надати інформацію, щодо курсів по підготовці до школи повідомляємо!!!

Благодійний фонд «Всесвіт» 118 (ліцензія №460847 від 04.11.2014року) проводить батьківські збори для бажаючих відвідувати підготовчі курси 23.01.2018р. о 17-00.  в приміщенні школи №118 аудиторія №5.

 

 

З повагою,                       Адміністрація школи.

 

ДетальнішеОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні батьки!!!

У з’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо кору, ми змушені перенести дату проведення Свята «День відкритих дверей» для майбутніх першокласників.  Ми обов’язково зустрінемося з Вами у теплій та затишній атмосфері нашої школи, адже творчі вчителі та талановиті учні підготували яскраву програму для дітей, які в найближчому майбутньому стануть зірками нашого маленького «Всесвіту».

ДетальнішеОголошення!!!

ВИТЯГ

з розпорядження КМДА

«про погіршення епідемічної ситуації із захворюваності на кір в місті Києві.»

 

 

Шановні батьки!


У школі запроваджені запобіжні профілактичні заходи з недопущення захворювання на кір: вологе прибирання, провітрювання приміщень. Це одні із найбільш ефективних заходів профілактики цього захворювання із небагатьох існуючих. 


Радимо Вам:

ДетальнішеNew Year Party 2018

У спеціалізованій школі №118 «Всесвіт» були організовані новорічні святкові заходи для учнів  школи. Він запам’ятався глядачам і учасникам яскравими виступами та веселою ігровою програмою. Дружньо і весело, провели ми свято Нового року, яке у котрий раз ступило на поріг нашої школи на нашу землю та у кожну родину.
 

ДетальнішеКонкурс «РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК»

Спеціалізована школа №118 «Всесвіт», разом з іншими              школами Подільського району, взяла участь у конкурсі «РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК».

Кожна школа мала обрати свою тематику ,за якою була б прикрашена ялинка.

ДетальнішеРіздвяно-новорічне свято 2017-2018 (кафедра іноземних мов)

 Діти (і не лише вони) щороку з нетерпінням чекають настання різдвяно-новорічних свят, перше з яких в Україні святкується  19 грудня – день Святого Миколая. Це свято тих, кому не байдужі щедрість, доброта і допомога – тих, хто зібрався у цей день у святково прикрашеній актовій залі, щоб відчинити двері у таємничий і прекрасний світ зимових чудес.

ДетальнішеТиждень безпеки життєдіяльності в школі

У рамках  Тижня з 11 грудня по 17 грудня, класними керівниками були проведені  цікаві пізнавальні заходи для учнів.

Детальніше