Тиждень хімії

 Тиждень хімії

З 20 по 24 листопада  2017 року за планом проведено тиждень хімії. 20 листопада відбулося відкриття виставки творчих та проектних робіт учнів, а також конкурс – виставка стіннівок.

ДетальнішеМіська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Міська учнівська конференція асоційованих шкіл ЮНЕСКО

Що ми знаємо про японську культуру? Як ці знання з’явилися в Україні? Що відбувається в японській культурі сьогодні? Такі питання поставила перед собою  Київська гімназія східних мов №1, де 23 листопада 2017 року відбулася міська учнівська конференція шкіл ЮНЕСКО на тему «УКРАЇНА-ЯПОНІЯ В ХХІ СТОЛІТТІ В ДІАЛОЗІ МОВ, КУЛЬТУР: ЦІННІСНІ ВИМІРИ ОСОБИСТОСТІ», присвячена року Японії в Україні й 25-річчю партнерських взаємовідносин України та Японії. Учасниками заходу стали учні двадцяти одного  загальноосвітнього навчального закладу м. Києва.

ДетальнішеОлімпіади 2017-2018 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

серед учнів 5-11-х класів!!!

ДетальнішеВсесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня в день міжнародної боротьби зі СНІДом учні нашої школи своїм відеороликом https://www.facebook.com/vsesvitschool118/videos/373900429727382/ розпочали акцію, аби показати, що ми проти того, щоб наші люди хворіли ,що ми за здоров’я і за те, щоб думати про наслідки будь-якого рішення.

Ми діти, і ми обираємо здоров’я!

Сьогодні спеціалізована школа №118 «Всесвіт» , асоційований член ЮНЕСКО, долучилася до акції «Стоп-СНІД» в рамках дня боротьби зі СНІДом. В нащій школі пройшли дуже цікаві лекції, проведені лектором ОО «Нарконон» Волженцевою С.А. , яка у доступній та цікавій формі розповідала нам про небезпечні хвороби ХХІ століття, їх наслідки та причини виникнення.

Детальніше24 листопада -Thanksgiving Day Fair

 

День Подяки 2017 у школі № 118 «Всесвіт»

Відомо, що у процесі вивчення іноземних мов ми пізнаємо культуру тих країн, де ними розмовляють, і навпаки – розкриваючи для себе традиції та звичаї іноземної країни, вдосконалюємо свої мовні навики. Усвідомлюючи це, а також бажаючи висловити вдячність за всі блага у своєму житті і прагнучи допомогти тим, хто найбільше потребує допомоги, учні та педагоги нашої школи провели ряд заходів до популярного у США свята – Дня Подяки, а саме:

https://www.facebook.com/vsesvitschool118/videos/371052210012204/

ДетальнішеДень пам’яті жертв Голодомору

З 22 по 27 листопада 2017 року в нашій школі проходив тиждень під гаслом «Вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр!». 

Детальніше21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

 У  школі  був  проведений  урок – реквієм,  присвячений    пам’яті  подій  Революції  Гідності  та  Свободи  та  в  честь  загиблого  у  той  трагічний  період  випускника  нашої  школи  Максимова  Дмитра

ДетальнішеДень подяки

Thanksgiving Day Fair | Ярмарка до Дня подяки

Запрошуємо всіх на нашу шкільну ярмарку присвячену Дню подяки. Чекаємо гостей 24 листопада о 11.15 у вестибюлі школи. Буде багато приємностей, чекаємо на вас !)

ДетальнішеФлешмоб "Мова єднає націю"

    До  Дня   української писемності   та  мови  учні  спеціалізованої  школи  № 118  «Всесвіт»  провели    флешмоб   "Мова  єднає  націю",   висловивши свою  щиру   любов  до   рідної  мови.

Детальніше