14.10.2015 - День Захисника Вітчизни

     В жовтні відзначається свято, яке вважається святом всіх чоловіків – День Захисника Вітчизни.
    14 жовтня – дата всіх тих хто захищає мир та спокій на нашій Батьківщині. Це свято також співпадає і засновується на історичних українських датах – Дні Покрови пресвятої Богородиці, яку козаки Запорізької Січі вважали своєю покровителькою та захисницею, та Дні українського козацтва.

Детальніше21.09.2015 - Міжнародний день миру

    21.09 в стінах нашої рідної школи ми відзначили надзвичайно актуальне для нас свято – День Миру. Це свято має особливе значення. 
    Школа №118 «Всесвіт» до того ж асоційований член ЮНЕСКО, саме тому тим більше ми не можемо залишатись осторонь проблеми збереження миру.

Детальніше01.09.2015 - Свято першого дзвоника

Щиро вітаємо адміністрацію, педагогічний колектив, працівників та учнів нашої школи з початком нового навчального року!
Дзвенить, дзвенить шкільний дзвінок —
Нас закликає до навчання.
Ми поспішаєм на урок,
І знову йдемо в світ пізнання.

 

ДетальнішеМіжнародна конференція «Зміна клімату – глобальний виклик людству»

        У кінці травня 2015 року  українська делегація у складі шести учнів 10-х класів СШ № 118 «ВСЕСВІТ» узяла участь у Міжнародній конференції «Зміна клімату – глобальний виклик людству», яка відбувалась в місті Тулузі, Франції. Питання та проблеми, порушені під час конференції є актуальними у наш час.  Для обговорення глобальних питань приїхали делегації з різних країн, таких як: 

Детальніше«Зірки «Всесвіту - 2015»

   15 травня 2015р. в нашій школі відбулась щорічна церемонія нагородження «Зірки «Всесвіту». Це справжнє свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому ми нагороджуємо найкращих учнів, тих, хто своїми перемогами прославив рідну школу.

ДетальнішеДнь Пам’яті та примирення

       8 травня у школі відбулося вшанування загиблих під час ІІ Світової війни, присвячене Дню Пам’яті та примирення.
Учні підготували літературну композицію і 9 травня приймали участь у районних заходах до Дня Перемоги над нацизмом у ІІ Світовій війні.

Детальніше«Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: за і проти»

   Відпусти мене, комп’ютер 
   Я благаю, відпусти.

    У наше цифрове XXI століття, багато землян задаються питанням: хто переможе комп'ютер або книга? Вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити у Столітті інформації. 16 квітня для учнів 7-10 класів було проведено диспут «Книга і комп’ютер в інформаційному суспільстві: за і проти» Захід проходив у формі дискусії, де учні мали можливість визначитися, що важливіше, книга чи комп’ютер, обговорити такі важливі питання :

ДетальнішеОГОЛОШЕННЯ!!!

З 31 БЕРЕЗНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ
ПРИЙОМ УЧНІВ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ
СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 118 «ВСЕСВІТ»

Детальніше17.03.2015 - "Зміна клімату - глобальний виклик людству"

    Земля – наш дім. Спеціалізована школа №118 «Всесвіт» як асоційований член ЮНЕСКО формує в кожної дитини почуття особистої причетності до збереження нашої планети та відповідальності за неї, виховує здатність гармонійно співіснувати з природою. Діти вчаться формувати критичну оцінку споживацько-утилітарного ставлення до неї, щоб не допустити порушення природної рівноваги, появи екологічної кризи.

Детальніше13.03.2015 - Церемонія нагородження кращих спортсменів

   13 березня у нашій школі пройшов захід, присвячений видатним спортсменам сучасності та легендам спорту, вітчизняним та зарубіжним кумирам мільйонів. Проходив він у досить незвичному форматі – церемонії нагородження. Учні представляли своїх кандидатів в трьох номінаціях: найкращий спортсмен, найкраща спортсменка та найбільше натхнення. Основною задачею даного заходу було заохотити всіх учасників до колективного обговорення досягнень спортсменів та визначення найкращих шляхом голосування. 

Детальніше