13.10.2017 - День захисника України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, учні старшої школи зустрілися з військовим, учасником АТО Володимиром Васильовичем 

Детальніше01.09.2017 -

Чудова, сонячна погода. Святково одягнені, усміхнені діти, батьки, вчителі. Трохи збентежені першокласники. Музика, пісні, вірші… 1-го Вересня у спеціалізованій  школі №118 "Всесвіт" урочисто почали новий навчальний рік. Знову пролунав перший дзвінок. Побажаємо старанності учням та терпіння вчителям і батькам!

Детальніше29.05-02.06.2017 - Vsesvit School Summer Camp. Тиждень 1

З 29-го травня у спеціалізованій школі №118 «Всесвіт» працює мовний табір.

Учні поділені на чотири загони. У перший день роботи табору кожен загін придумав собі назву, девіз та логотип і презентував їх на зустрічі всього табору в кінці дня. Учні 2-4-их класів відпочивають у загонах “Steam Limes” і “Clever Tigers”; 5-6-их класів – “Keepers of Summer” і “Gryffindor”. Учні 7-8-их класів активно допомагають молодшим школярам весело і корисно проводити час у таборі.

Детальніше04.2017 - Тиждень педагогічної майстерності кафедри початкового навчання.

Чи доводилося вам бачити поруч на одній сцені героїв літературних, народних казок та діснеївських персонажів? Ні? Тоді вам потрібно було завітати в спеціалізовану школу № 118 «Всесвіт» на таждень педагогічної майстерності кафедри початкового навчання. 

Детальніше18.04.2017 - Конкурс читців поезії

Всi ми знаємо, що вивчення iноземної мови – процес складний, але водночас багатогранний і цікавий. Це не тiльки запам'ятовування складних правил, а й спiлкування мовою оригiналу, мовою поезiї. Вивчення поезії iноземною розвиває пам'ять, розширює кругозір, і, нарешті, формує загальний рівень культури дитини. 

Детальніше13.04.2017 - День Цивільної Оборони

13 квітня у нашій школі відбувся День Цивільної Оборони. Учні 10-а класу відвідали молодші класи, щоб розповісти основні правила безпеки у екстремальній ситуації, у зв'язку з ситуацією на Сході України. Ми розповіли як треба перемотувати поранення, що треба брати з собою при евакуації та як правильно себе поводити.
 
 

Детальніше06.04.2017 - Open Fun Football Schools

6 квітня перед офіційним тренуванням Національної збірної України з футболу у Київському палаці спорту відбулися відкриті розважальні футбольні школи (Open Fun Football Schools). Цей проект є ініціативою УЄФА, реалізується спільно з Федерацією футболу України, Федерацією футболу м.Києва та ФК «Поділ». Вже не перший рік до участі в цьому заході долучається велика кількість юних футболістів столиці. 
 

Детальніше01.04.2017 - нагородження переможців конкурсу «Україна і світ-2»

1 квітня 2017 року відбулася церемонія оголошення і нагородження переможців конкурсу «Україна і світ-2», який уже вдруге провела освітня компанія «Династія». Натхненні минулорічною перемогою учениці нашої школи Катерини Сербіної, у 2016-2017 н.р. наші учні були активніші і старанніші. 

Детальніше21.03.2017 - День поезії

21 березня світ відзначає День поезії. Поезія надихає, мотивує звершувати найсміливіші задуми, дозволяє виявити себе та відкрити іншими найпотаємніші думки. Ця дата - особлива, адже завдяки їй маємо можливість нагадати сучасникам про творчість величних поетів, котрі подарували світові власні шедеври.

Детальніше20.03.2017 - “Міжнародний день Франкофонії”

20 березня Расновська Анна Володимирівна, вчитель французької мови, провела захід “Міжнародний день Франкофонії”. Цей захід був присвячений французькій мові та французькій культурі. 
Свято розпочала Філоненко Дарія, учениця 3-го класу, розповівши вірш-привітання “ Bonjour ”. Ведучі заходу (Чернова Орина та Слінко Дарія, учениці 9-А класу) із захопленням розповідали глядачам про франкофонію. Свято продовжив Чухрай Дмитро, учень 9-А класу, декламуючи вірш, в якому оспівується французька мова. 

Детальніше