10.12.2016 – ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення певного предмету, стимулювання творчої активності учнів. 
Проведення різноманітних заходів – це не тільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між вчителем і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного. 

Детальніше2016 - ПАМ

З нагоди відзначення 83-ї річниці Голодомору в Україні у 6-а класі класним керівником Пархоменко В.М.був проведений урок –реквієм „ Немов прокляття ожива Рік тридцять третій... Голод... голод..." 
Метою уроку було знайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні, викликати в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. 

Детальніше21.11.2016 - ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА...

21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. 
Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. 

Детальніше21.11.2016 - ВІТАЄМО ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

ВІТАЄМО ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

ДетальнішеУвага! ДЕНЬ НАУКИ!!!

Шановні! У п'ятницю, 11 листопада - День Науки!!! 
З анонсом заходів можна ознайомитись в плані, що прикріплений.

ДетальнішеДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

     День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

ДетальнішеЗАЙМАЄМОСЬ БЛАГОУСТРОЄМ ТЕРИТОРІЇ

      З 4 листопада ми оголошуємо місячник благоустрою території та підготовки школи до зимового періоду.
    Працівники та учні школи організували прибирання території від сміття та листя. Фотозвіт місячнику ми пропонуємо до вашої уваги.

ДетальнішеПІДСУМКИ І ЕТАПУ АКЦІЇ "3R REDUCE REUSE RECYCLE"

     Після осінніх канікул ми підвели підсумки першого етапу акції "3R REDUCE REUSE RECYCLE" - по збору макулатури. В загальній кількості учнями школи було зібрано 2040 кг макулатури для вторинної переробки. 

ДетальнішеДОПОМАГАЄМО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

   Вчителямі та учнями СШ № 118 "Всесвіт" було передано благодійну допомогу пораненим бійцям Беспалову Сергію та Ніколаєву Вадиму, що знаходяться на лікуванні у травматологічному відділенні Головного військового клінічного госпіталю м. Києва.

ДетальнішеКОНКУРС "УКРАЇНА І СВІТ"

    13 жовтня 2016 року в нашій школі відбувся перший тур другого сезону конкурсу «Україна і світ», який проводить освітня компанія «Династія». Перший тур полягає у проходженні тестування з англійської мови. Натхненні перемогою своєї подруги Катерини Сербіної (нагадуємо, що Катя, тоді учениця 8-го класу, минулого року посіла перше місце у цьому конкурсі і виграла чотирьохтижневий літній навчальний курс у Празі), цього навчального року взяли участь у конкурсі аж 58 учнів 8-11 класів.     

Детальніше