Зустріч з працівником Київенерго

       11 жовтня учні 9-Б класу зустрілись з працівником «Київенерго», який завітав до нашої школи. Разом із ним школярі сходили на екскурсію до шкільного теплового вузла і отримали можливість дізнатися, з чого складається теплова та електрична мережа нашої школи, побачили лічильники води, барометри, які визначають тиск подачі води. Також побачили старе, нове та резервне обладнання і почули, що відбувається при збільшенні чи зменшенні подачі гарячої води. Зустріч була дуже актуальною, пізнавальною, цікавою, корисною.  Учні отримали багато нових знань і вражень.

Детальніше«Еволюція життя» захоплююча подорож в минуле нашої планети

       «Еволюція життя» захоплююча подорож в минуле нашої планети. Як з'явилося життя, як вона розвивалася протягом тисячоліть, як народилася перша людина - все це в унікальному шоу "Еволюція життя".Учні дізналися як розвивалося життя на Земля, які види енергії використовували наші пращури, а також під час перегляду другого фільму «Енергія Сонця»,учні дізнались, який вплив має планета Сонце на розвиток життя на Землі. Науковці центру «Атмасфера» відповіли на питання учнів і розповіли детально де і як на Україні і в світі використовується сонячна енергія.

ДетальнішеПочаткова школа готується до запуску проекту

          Початкова школа продовжує роботу над проектом «Зберегти тепла багато допоможем мамам й татам».

          7.10.2013 р. всі класи початкової школи презентували куточки енергозбереження, які надають корисні поради, різноманітні цікаві факти про енергію та, звичайно ж, рубрика «Енергопатруль». До створення енергокуточків було залучено:

1 – А клас - 21 учень, 3 батьків та кл. кер. Яценко С.О.

1 – Б клас – 18 учнів, 2 батьків та  кл. кер. Товмаш Г.К.

2 – А клас – 20 учнів, 5 батьків та  кл. кер. Харченко О.М.

3 – А клас – 20 учнів, 2 батьків та  к кл. кер. Пристінська М.С.

3 – Б клас – 15 учнів, 3 батьків та  кл. кер. Зубок Т.А.

4 клас – 31 учень, 11 батьків та  кл. кер. Корж О.Ю.

ДетальнішеПочаток інформаційної компанії проекту "Енергоефективні школи"

         Ні для кого не секрет, що надмірне споживання газу та інших енергетичних ресурсів катастрофічно впливає на економічне та екологічне становище країни.

ДетальнішеГрандіозний запуск проекту «Енергоефективні школи»

     18 жовтня у нашій школі панували хвилювання та піднесений настрій. Адже саме в цей день мав відбутися урочистий запуск проекту «Енергоефективні школи». До підготовки цього свята з ентузіазмом долучилися всі вчителі, учні, батьківські комітети класів. І результат виправдав всі сподівання – грандіозне свято відбулося!

      У цей день в школі було багато почесних гостей: представники  компанії «D.ТЕК», Інституту місцевого розвитку, «Київенерго», Управління освіти Подільського району та ін. Спочатку всі гості мали змогу ознайомитися із інформаційними стендами, які готували всі методичні об'єднання вчителів школи. Ці стенди висвітлювали втілення проблеми енергозбереження у фізиці, хімії, біології, математиці, усній народній творчості, художній літературі тощо.

ДетальнішеПерший крок на шляху енергозбереження

      Енергозбереження у «Всесвіті» - дійсно один із пріоритетів у роботі не лише в цьому навчальному році, а й у перспективі.

      Настав час втілювати в життя плани, мрії, сподівання! 18 жовтня наша школа робить перший крок на шляху під назвою «Енергоефективні школи». Спільними зусиллями учнів, вчителів, батьків підготовлено грандіозний запуск проекту. Саме цей концерт є втіленням нашого спільного прагнення передати всім наші знання про шляхи вирішення проблем енергозбереження.

Детальніше6-а намагається берегти ресурси усі, в ім'я продовження життя на Землі

03.10.13 Учні 10 класу на уроці української мови написали диктант «Ресурсів однієї планети для глобального суспільства споживання замало»

08.10.13  Учні 10 класу написали докладний переказ тексту із творчим продовженням «Вода…  Ти саме життя»

02.10.13 Учні 6-А класу на уроці української мови написали диктант «Енергозбереження»

Конкурс емблем 6-А класу . Перемогла емблема Шаповал Дарини

Конкурс малюнків та плакатів учнів 6-А класу

Екскурсія до Музею Пожежної Справи. Екскурсовод розповідає учням 6-А класу як пожежні п.ч.№25 досягають мінімального використання енергоресурсів, використовуючи воду із природних водойм

ДетальнішеЗвіт вчителя Максимчук М.В.

1.     7. 10. 13. проведено класну годину «Зберігаємо тепло»

2.     Учениці 5-А класу Кравченко Вікторія та Кузьменко Емілія читали казки про енергозбереження, які придумали самі.

3.     В класі створено куточок енергозбереження.

4.     Розроблено і замовлено значки з символікою «Зберігайте енергію»

5.     10. 10.13 на уроці фізики учні 9 – Б класу Мороз Олексій, Голота Єгор, Горовий Богдан та Грицюк Денис виступили із повідомленням про енергозберігаючі лампи.

6.     10.10.13 учні 5 – А класу проводили репетицію до свята запуску проекту «Енергоефективні школи»

Детальніше«Заощаджуй в школі, вдома»

     У рамках  проекту по енергозбереженню, метою якого є звернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення школярів до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження, були проведені різноманітні актуальні на сьогодні і цікаві виховні заходи.

ДетальнішеУрок-дискусія «Альтернативні види енергії»

         На сьогоднішній день багатьох людей нашої планети Земля  турбує ситуація, яка склалася з невідновлювальними ресурсами. За розрахунками вчених, кількість видобутку сировини для енергетики мають вичерпатися  уже в недалекому  майбутньому. Якщо всі потреби людства мають бути задоволені лише за рахунок хімічного палива, людству повинно вистачити  вугілля, нафти та газу лише на 150 років. А забруднення від цих видів палива дуже небезпечне  для навколишнього середовища. До того ж, 90% видобутої сировини стає відходами, які забруднюють довкілля.

        Тому нас, учнів 7-в класу, зацікавила тема альтернативних видів енергії, які стануть допомогою людству у майбутньому, саме цьому була присвячена наша робота у міні-групах в рамках уроку-дискусії. Ми розглядали такі види альтернативної  енергії: енергія води, сонця, вітру, енергія припливів і відпливів.

Детальніше