2017 - Реклама на упаковці

Упаковка, як важливе джерело інформації про продукт, фірму-виробника, правила користування, терміни зберігання, склад виробу та тому подібне є об'єктом інноваційного маркетингу. Велике значення має і реалізований на упаковці візуальний образ товару, що становить певне поєднання кольорів, шрифту, геометричних форм та інших елементів образотворчого ряду. Усе це є і важливим атрибутом конкурентоспроможності товару.

Детальніше2017 - Екологічне оцінювання упаковки

Практично в усіх країнах існує законодавча база, що визначає основні вимоги до упаковки. Для упаковки товарів передбачено такі вимоги: 

Детальніше2017 - Наслідки надмірного споживання їжі (екохвилинка в 9 – Б класі)

Навіть у глибоку давнину народні цілителі чудово розуміли, що дотримання помірності в їжі є запорукою гарного самопочуття та здоров'я, а значить і довголіття. Надмірне споживання їжі і в минулому вважалося досить небезпечною звичкою людини, яка вкорочувала їй життя. Із-за того, що люди стали менш активними і їм не доводиться багато працювати фізично, вони не витрачають стільки енергії, скільки отримують з їжею. 
 

Детальніше03.2017 - Мовознавчий турнір

Між командами дівчат та юнаків 8-10 класів - "GinB" та "Козаки-поліглоти" пройшов Мовознавчий турнір 
Завдання були найрізноманітніші: на перевірку загальної ерудиції, уважності, глибини знань рідної мови, зокрема фонетики, граматики, синтаксису, лексики, фразеології. 

Детальніше27.02.2017 - еко-хвилинка на тему "Культура споживання"

«Якщо людина не зробить так, 
щоб на Землі стало менше сміття, 
то сміття зробить так, 
щоб на Землі стало менше людей» 
У рамках проекту «Зелена школа» учні 6-а класу 27.02 2017 провели еко-хвилинку на тему "Культура споживання" 

Детальніше02.2017 - «ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА «УПАКОВКИ»»

У рамках еко-проекту «ЗЕЛЕНА ШКОЛА» учні 6- а класу - Цимбал Даніїл та Вітов Андрій провели еко –хвилинку у вигляді випуску новин .Тема, над якою працювали учні : «ЕКОЛОГІЧНА ОЦІНКА «УПАКОВКИ»» ,а також «У якій упаковці я виберу товари у супермаркеті» Після інформаційного блоку було проведено рухливо-пізнавльну гру «ЗАГАДКИ «УПАКОВКИ»»,під час якої діти виявили високий рівень засвоєння матеріалу. 

Детальніше15.02.2017 - вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України у спеціалізованій школі №118»Всесвіт» класними керівниками 6-а,7 та 10-а класів 15 лютого було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні. 

Детальніше29.01.2017 - Вшанування пам’яті героїв Крут

Виховний захід «Вшанування пам’яті героїв Крут» проведений у формі усного журналу 
У хвилі, коли під Крутами розігралась трагічна дія епопеї відродженої України, мало хто задавався питанням, який величний безсмертний акт історії звершився того дня (29. І. 1918) на полях Чернігівщини. В ім'я найсвятішої любові до Батьківщини, коли не було кому стати на захист кордонів молодої держави, пішла у бій група гордих юнаків-студентів, де вони й віддали своє молоде життя. 

Детальніше22.01.2017 - Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг.

«Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. 
Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка.» 

 

Детальніше26.02.2017 - другий тур Міжнародної Олімпіади з англійської мови

26 лютого 2017 року відбувся другий тур Міжнародної Олімпіади з англійської мови серед учнів загальноосвітніх організацій України на участь в освітніх програмах Чеської Республіки та Великої Британії в 2016-2017 роках. 

Детальніше