18.04.2017 - Конкурс читців поезії

Всi ми знаємо, що вивчення iноземної мови – процес складний, але водночас багатогранний і цікавий. Це не тiльки запам'ятовування складних правил, а й спiлкування мовою оригiналу, мовою поезiї. Вивчення поезії iноземною розвиває пам'ять, розширює кругозір, і, нарешті, формує загальний рівень культури дитини. 

Детальніше13.04.2017 - День Цивільної Оборони

13 квітня у нашій школі відбувся День Цивільної Оборони. Учні 10-а класу відвідали молодші класи, щоб розповісти основні правила безпеки у екстремальній ситуації, у зв'язку з ситуацією на Сході України. Ми розповіли як треба перемотувати поранення, що треба брати з собою при евакуації та як правильно себе поводити.
 
 

Детальніше06.04.2017 - Open Fun Football Schools

6 квітня перед офіційним тренуванням Національної збірної України з футболу у Київському палаці спорту відбулися відкриті розважальні футбольні школи (Open Fun Football Schools). Цей проект є ініціативою УЄФА, реалізується спільно з Федерацією футболу України, Федерацією футболу м.Києва та ФК «Поділ». Вже не перший рік до участі в цьому заході долучається велика кількість юних футболістів столиці. 
 

Детальніше01.04.2017 - нагородження переможців конкурсу «Україна і світ-2»

1 квітня 2017 року відбулася церемонія оголошення і нагородження переможців конкурсу «Україна і світ-2», який уже вдруге провела освітня компанія «Династія». Натхненні минулорічною перемогою учениці нашої школи Катерини Сербіної, у 2016-2017 н.р. наші учні були активніші і старанніші. 

Детальніше21.03.2017 - День поезії

21 березня світ відзначає День поезії. Поезія надихає, мотивує звершувати найсміливіші задуми, дозволяє виявити себе та відкрити іншими найпотаємніші думки. Ця дата - особлива, адже завдяки їй маємо можливість нагадати сучасникам про творчість величних поетів, котрі подарували світові власні шедеври.

Детальніше20.03.2017 - “Міжнародний день Франкофонії”

20 березня Расновська Анна Володимирівна, вчитель французької мови, провела захід “Міжнародний день Франкофонії”. Цей захід був присвячений французькій мові та французькій культурі. 
Свято розпочала Філоненко Дарія, учениця 3-го класу, розповівши вірш-привітання “ Bonjour ”. Ведучі заходу (Чернова Орина та Слінко Дарія, учениці 9-А класу) із захопленням розповідали глядачам про франкофонію. Свято продовжив Чухрай Дмитро, учень 9-А класу, декламуючи вірш, в якому оспівується французька мова. 

Детальніше2017 - Реклама на упаковці

Упаковка, як важливе джерело інформації про продукт, фірму-виробника, правила користування, терміни зберігання, склад виробу та тому подібне є об'єктом інноваційного маркетингу. Велике значення має і реалізований на упаковці візуальний образ товару, що становить певне поєднання кольорів, шрифту, геометричних форм та інших елементів образотворчого ряду. Усе це є і важливим атрибутом конкурентоспроможності товару.

Детальніше2017 - Екологічне оцінювання упаковки

Практично в усіх країнах існує законодавча база, що визначає основні вимоги до упаковки. Для упаковки товарів передбачено такі вимоги: 

Детальніше2017 - Наслідки надмірного споживання їжі (екохвилинка в 9 – Б класі)

Навіть у глибоку давнину народні цілителі чудово розуміли, що дотримання помірності в їжі є запорукою гарного самопочуття та здоров'я, а значить і довголіття. Надмірне споживання їжі і в минулому вважалося досить небезпечною звичкою людини, яка вкорочувала їй життя. Із-за того, що люди стали менш активними і їм не доводиться багато працювати фізично, вони не витрачають стільки енергії, скільки отримують з їжею. 
 

Детальніше03.2017 - Мовознавчий турнір

Між командами дівчат та юнаків 8-10 класів - "GinB" та "Козаки-поліглоти" пройшов Мовознавчий турнір 
Завдання були найрізноманітніші: на перевірку загальної ерудиції, уважності, глибини знань рідної мови, зокрема фонетики, граматики, синтаксису, лексики, фразеології. 

Детальніше