ЕКОЛОГІЧНА ВАРТА

З квітня учні початкової школи продовжили працювати над проектом «МИ – маленькі подоляни». ІІ тайм тижня молодших школярів розпочався 18 квітня проведенням Дня юних екологів, приуроченого до Дня довкілля, гасло заходу – «Бережіть природу, і вона вам віддячить». Захід відзначався нетрадиційної формою організації – у вигляді екологічної варти. Екологічна варта мала 5 станцій, кожна із яких готувала свій постер і власний девіз.

Детальніше26.04.2016 - ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ

До Дня пам’яті наслідків Чорнобильської трагедії бібліотеці нашої школи була оформлена інформаційна тематична виставка «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…», де представлені Вашій увазі матеріали, на тему Чорнобильської катастрофи.

Детальніше18-22.04.2016 - ЗАВЖДИ НАПОГОТОВІ!

З 18 по 22 квітня 2016 року в спеціалізованій школі № 118 було проведено тиждень Цивільної оборони. 
У ході проведення цього тиждня з учнями 1-5 класів були проведені тематичні бесіди та уроки за темами «Що робити у разі надзвичайної ситуації?», «Збережи життя», з учнями 6-11 класів – тематичні класні години, присвячені організації цивільного захисту населення та діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Детальніше01-30.04.2016 - НАВЕДЕМО ЛАД РАЗОМ! МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

У період з 01 по 30 квітня 2016 року в нашій школі відбувається щорічна акція «Місячник благоустрою». Ця акція проводиться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану, облаштування території школи.

Детальніше16.04.2016 - ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.

ДетальнішеСПОРТИВНЕ СВЯТО

Спорт в 21 столітті вийшов на новий вищий рівень. Спортсмени на даний час є відомими людьми, яких поважають. Він стає доступнішим для кожного з нас, але не всі займаються ним. Він є певною мірою, новизною який тільки проникає в маси. 

Детальніше14-25.03.2016 - ДЕКАДА СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

З 14 по 25 березня кафедрою суспільно-гуманітарних наук була проведена предметна декада.
Згідно плану декади у школі відбулось безліч цікавих заходів, присвячених вивченню культурного надбання українського народу та скарбниці світової літератури. 

ДетальнішеПатріотичне виховання

Патріотичне виховання – це складова національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина – патріота України, гуманістично і демократично налаштованої особистості, готової до виконання своїх громадянських і конституційних обов’язків та успадкування духовних і культурних надбань свого народу, що сприятиме зміцненню соціально-економічних, духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави. 

ДетальнішеБатьківщина у нас єдина – Україна.

   Батьківщина у нас єдина – Україна. Почуття любові до неї починається з любові до рідного краю, рідного міста. Куточок, де народився і зростав, – це маленька Батьківщина. А маленькою Батьківщиною для нас є рідний Подільський район. 

ДетальнішеЛІТНЯ ШКОЛА АНТАЛІЇ

   До нашої школи завітали представники Міжнародного університету Анталії, та запропонували нашим учням участь у цікавій освітній програмі.

Детальніше