Увага! ДЕНЬ НАУКИ!!!

Шановні! У п'ятницю, 11 листопада - День Науки!!! 
З анонсом заходів можна ознайомитись в плані, що прикріплений.

ДетальнішеДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

     День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

ДетальнішеЗАЙМАЄМОСЬ БЛАГОУСТРОЄМ ТЕРИТОРІЇ

      З 4 листопада ми оголошуємо місячник благоустрою території та підготовки школи до зимового періоду.
    Працівники та учні школи організували прибирання території від сміття та листя. Фотозвіт місячнику ми пропонуємо до вашої уваги.

ДетальнішеПІДСУМКИ І ЕТАПУ АКЦІЇ "3R REDUCE REUSE RECYCLE"

     Після осінніх канікул ми підвели підсумки першого етапу акції "3R REDUCE REUSE RECYCLE" - по збору макулатури. В загальній кількості учнями школи було зібрано 2040 кг макулатури для вторинної переробки. 

ДетальнішеДОПОМАГАЄМО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

   Вчителямі та учнями СШ № 118 "Всесвіт" було передано благодійну допомогу пораненим бійцям Беспалову Сергію та Ніколаєву Вадиму, що знаходяться на лікуванні у травматологічному відділенні Головного військового клінічного госпіталю м. Києва.

ДетальнішеКОНКУРС "УКРАЇНА І СВІТ"

    13 жовтня 2016 року в нашій школі відбувся перший тур другого сезону конкурсу «Україна і світ», який проводить освітня компанія «Династія». Перший тур полягає у проходженні тестування з англійської мови. Натхненні перемогою своєї подруги Катерини Сербіної (нагадуємо, що Катя, тоді учениця 8-го класу, минулого року посіла перше місце у цьому конкурсі і виграла чотирьохтижневий літній навчальний курс у Празі), цього навчального року взяли участь у конкурсі аж 58 учнів 8-11 класів.     

ДетальнішеМІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ "ГАЛЛУС"

  20 жовтня учні нашої школи, які вивчають французьку мову, взяли участь у шостому Всеукраїнському конкурсі з французької мови "ГАЛЛУС". Щиро бажаємо їм досягнути успіху! Традиційно, результати будуть оголошені наприкінці навчального року.

ДетальнішеЕКОЛОГІЧНИЙ ЗВІТ 8-А КЛАСУ

     В жовтні відбувся похід екологічною стежкою за темою «Вплив людини на навколишнє середовище». 
     Учні збирали фотозвинувачення ганебної поведінки людини в лісі. Поряд з прекрасною природою ми побачили кучі сміття, розбитих пляшок, іншого бруду, який залишили відвідувачі після пікніків. 

ДетальнішеВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ “GLOBAL ISSUES THE UN DEALS WITH”

   У четвер, 27 жовтня, у шкільному вестибюлі десятикласники Андрій Моргун та Ольга Мороз провели віртуальну екскурсію на тему “Global issues the UN deals with”. Вони переконали відвідувачів у тому, що в усьому світі міжнародний день ООН – це не просто порожні слова, а й реальні дії, адже існує неймовірна кількість волонтерів по всьому світу, які їздять в гарячі точки та власними зусиллями допомагають у вирішенні важливих глобальних питань.

Детальніше“WHAT DO THEY DO AT THE UN CONFERENCES?”

    23 жовтня 2016 року світова громадськість відзначала День Організації Об’єднаних Націй. Учні школи № 118 «Всесвіт» і вчителі кафедри іноземних мов також долучилися до святкування цієї дати. Тематичні заходи відбувалися протягом кількох днів. У вівторок, 25 жовтня, найактивніші учні 5-11 класів під час перерв мандрували шкільними коридорами, розгадуючи завдання квесту на тему “What I know about the UN?” (вчитель – М.Б.Хрищенюк). 

Детальніше