ЯКОЮ МИ БАЧИМО СУЧАСНУ ШКОЛУ?

   Минулого тижня, з 1-го по 4-те березня 2016 року, в нашій школі відбулась конференція «Сучасна школа: проблеми, досягнення, інновації» присвячена питанням системи освіти та організації навчального процесу у школах світу. Захід проводився у три етапи.

ДетальнішеЗ 8 березня!!!

   Добрі та ласкаві, мужні й ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в чоловіків. Завдяки вашій чуйності і мудрості наше життя стає прекрасніше, а в наших будинках панують гармонія та затишок.
 

ДетальнішеМАЙБУТНІ НЬЮТОНИ, ГАУСИ, ЛЕЙБНІЦИ…

   Декада фізико-математичних наук проходила з 22.02 до 04.03.2016 року. 
   У вестибюлі була представлена інформація про цікаві факти з життя видатних фізиків, мозаїка математичних фактів, кросворди, все найцікавіше зі світу IT-індустрії, виставка картин «Перспектива», а на поверхах можна було ознайомитися з афоризмами про математику і математиків.

ДетальнішеНАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ

     «Живемо на своїй, українській, землі!»
     Згідно плану виховної роботи та завданням на навчальний рік у нашій школі першочергова увага приділяється вихованню та формуванню національної та громадської свідомості.

ДетальнішеМИ-МАЛЕНЬКІ ПОДОЛЯНИ!

    Початкова школа розпочала проведення І тайму тижня молодших школярів «Ми маленькі подоляни». В рамках проведенн тайму , була створена яскрава виставка патріотичних робіт «Діти єднають Україну» . В своїх малюнках діти з радісттю висловили свої почуття до Батьківщини .

 

ДетальнішеБАТАРЕЙКИ, ЗДАВАЙТЕСЯ!

     Ми, учні школи № 118 «Всесвіт» від 15 лютого започатковуємо еколого-соціальний проект «Батарейки, здавайтеся!».
   Проект «Батарейки, здавайтеся!» бере початок з нашої ініціативи зробити світ кращим місцем для життя. Обираючи еколого-соціальний проект, ми намагалися знайти сферу, доступ до якої мала б кожна людина. Екологія нашої планети виявилась саме тим, що ми шукали. Кожна людина в світі може зробити вклад в екологічний стан планети, і почати можна з найпростішої справи – утилізації батарейок.

Детальніше27.01.2016 - Науково-методичний семінар «Ефективне застосування ресурсiв видавництва "Макмиллан Паблишерз Лимитед" для навчання англiйської мови».

    27 сiчня на кафедрі іноземної мови Спецiалiзованої школи 118 "Всесвiт" з поглибленим вивченням європейських мов відбувся науково-методичний семінар «Ефективне застосування ресурсiв видавництва "Макмиллан Паблишерз Лимитед" для навчання англiйської мови». Для доповіді була запрошена методист-консультант видавництва «Макмиллан Паблишерз Лимитед» Оксана Цегей.
 

ДетальнішеУВАГА!


    Розміщуємо перелік домашніх завдань для учнів 5-11 класів нашої школи на час вимушеного припинення занять у зв'язку з епідеміологічною обстановкою у місті Києві.

 

Детальніше22.01.2016 - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

       22 січня о 10.30 в приміщенні школи № 118 відбувся урочистий захід до Дня Соборності України.
      В цей історичний день день було об’єднано разом не тільки територію України, але і душі та серця української нації. Спільними зусиллями колективів 114 та 118 шкіл ми висловлюємо вдячність та шану учасникам цих подій. 

ДетальнішеНабір на ПІДГОТОВЧІ КУРСИ!!!

 

ПРОДОВЖУЄ

набір на

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ

для майбутніх першокласників!

 

Детальніше