ІНФОРМАЦІЯ про виконані роботи у 2016 році

ІНФОРМАЦІЯ

про виконані роботи та закуплені матеріальні цінності

 за бюджетні кошти у 2016 році 

ДетальнішеУвага! 26 січня 2017 - Міжнародна олімпіада з англійської мови

26 січня 2017 року у школі №118 «Всесвіт» відбудеться перший тур Міжнародної олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів. Заохочуємо школярів до активної участі в цьому заході!

 

Детальніше12.2016 - ЕКО-НОВИЙ РІК!

В рамках проекту "Зелена школа" учні 6-а класу вигадали як екологічно, цікаво та незвичайно підготуватись до Новорічних свят, а також врятувати довкілля. 

Детальніше10.12.2016 – ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ

Проведення предметного тижня є ефективним засобом підвищення пізнавального інтересу до вивчення певного предмету, стимулювання творчої активності учнів. 
Проведення різноманітних заходів – це не тільки розваги для учнів, скільки одна з форм організації навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями. У цей час між вчителем і учнем виникає тісне спілкування, що дозволяє їм краще пізнати один одного. 

Детальніше2016 - ПАМ

З нагоди відзначення 83-ї річниці Голодомору в Україні у 6-а класі класним керівником Пархоменко В.М.був проведений урок –реквієм „ Немов прокляття ожива Рік тридцять третій... Голод... голод..." 
Метою уроку було знайомити учнів із жахливими роками голодомору в Україні, викликати в учнів співчуття до долі людей, які жили в ті тяжкі часи. 

Детальніше21.11.2016 - ЗИМА, ЩО НАС ЗМІНИЛА...

21 листопада Україна відзначила День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. 
Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. 

Детальніше21.11.2016 - ВІТАЄМО ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

ВІТАЄМО ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

ДетальнішеУвага! ДЕНЬ НАУКИ!!!

Шановні! У п'ятницю, 11 листопада - День Науки!!! 
З анонсом заходів можна ознайомитись в плані, що прикріплений.

ДетальнішеДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

     День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Установлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

ДетальнішеЗАЙМАЄМОСЬ БЛАГОУСТРОЄМ ТЕРИТОРІЇ

      З 4 листопада ми оголошуємо місячник благоустрою території та підготовки школи до зимового періоду.
    Працівники та учні школи організували прибирання території від сміття та листя. Фотозвіт місячнику ми пропонуємо до вашої уваги.

Детальніше