ПІДСУМКИ І ЕТАПУ АКЦІЇ "3R REDUCE REUSE RECYCLE"

     Після осінніх канікул ми підвели підсумки першого етапу акції "3R REDUCE REUSE RECYCLE" - по збору макулатури. В загальній кількості учнями школи було зібрано 2040 кг макулатури для вторинної переробки. 

ДетальнішеДОПОМАГАЄМО ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ

   Вчителямі та учнями СШ № 118 "Всесвіт" було передано благодійну допомогу пораненим бійцям Беспалову Сергію та Ніколаєву Вадиму, що знаходяться на лікуванні у травматологічному відділенні Головного військового клінічного госпіталю м. Києва.

ДетальнішеКОНКУРС "УКРАЇНА І СВІТ"

    13 жовтня 2016 року в нашій школі відбувся перший тур другого сезону конкурсу «Україна і світ», який проводить освітня компанія «Династія». Перший тур полягає у проходженні тестування з англійської мови. Натхненні перемогою своєї подруги Катерини Сербіної (нагадуємо, що Катя, тоді учениця 8-го класу, минулого року посіла перше місце у цьому конкурсі і виграла чотирьохтижневий літній навчальний курс у Празі), цього навчального року взяли участь у конкурсі аж 58 учнів 8-11 класів.     

ДетальнішеМІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ "ГАЛЛУС"

  20 жовтня учні нашої школи, які вивчають французьку мову, взяли участь у шостому Всеукраїнському конкурсі з французької мови "ГАЛЛУС". Щиро бажаємо їм досягнути успіху! Традиційно, результати будуть оголошені наприкінці навчального року.

ДетальнішеЕКОЛОГІЧНИЙ ЗВІТ 8-А КЛАСУ

     В жовтні відбувся похід екологічною стежкою за темою «Вплив людини на навколишнє середовище». 
     Учні збирали фотозвинувачення ганебної поведінки людини в лісі. Поряд з прекрасною природою ми побачили кучі сміття, розбитих пляшок, іншого бруду, який залишили відвідувачі після пікніків. 

ДетальнішеВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ “GLOBAL ISSUES THE UN DEALS WITH”

   У четвер, 27 жовтня, у шкільному вестибюлі десятикласники Андрій Моргун та Ольга Мороз провели віртуальну екскурсію на тему “Global issues the UN deals with”. Вони переконали відвідувачів у тому, що в усьому світі міжнародний день ООН – це не просто порожні слова, а й реальні дії, адже існує неймовірна кількість волонтерів по всьому світу, які їздять в гарячі точки та власними зусиллями допомагають у вирішенні важливих глобальних питань.

Детальніше“WHAT DO THEY DO AT THE UN CONFERENCES?”

    23 жовтня 2016 року світова громадськість відзначала День Організації Об’єднаних Націй. Учні школи № 118 «Всесвіт» і вчителі кафедри іноземних мов також долучилися до святкування цієї дати. Тематичні заходи відбувалися протягом кількох днів. У вівторок, 25 жовтня, найактивніші учні 5-11 класів під час перерв мандрували шкільними коридорами, розгадуючи завдання квесту на тему “What I know about the UN?” (вчитель – М.Б.Хрищенюк). 

ДетальнішеДЕНЬ ООН

   23 -24 жовтня відзначається День Організації Об’єднаних Націй (День ООН) 
   Учителі суспільно –гуманітарного циклу Пархоменко В.М., Толочко І.Г. та Чумак С.О. підготували та провели з учнями спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» заходи, присвячені 71 річниці з дня заснування ООН. 

Детальніше23.10.2016 - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ООН

    Сьогодні у День ООН, ми вітаємо тебе, народе України! Наш дух відповідає принципам Статуту ООН, і ми маємо за честь його дотримуватись. Наша віддана діяльність та солідарність з тими, хто потребує допомоги, дозволяє команді ООН сприяти залученню ширшої міжнародної підтримки, фінансування та допомоги для України. Міжнародна спільнота пишається партнерством з нами у досягненні результатів. 

Детальніше13.10.2016 - ВІТАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

   13 жовтня 2016 року у спеціалізованій школи № 118»Всесвіт» учні школи разом з вчителем Пархоменко В.М. зустрілися з волонтером Вітовим Дмитром Станіславовичом та бійцем полку «Миротворець» Войтковою Єленою ,щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято – День захисника України, привітати чоловіків, які захищають спокій наших домівок, здатних завжди підставити своє сильне плече у важку хвилину! 

Детальніше