ЕКОЛОГІЧНИЙ ЗВІТ 8-А КЛАСУ

     В жовтні відбувся похід екологічною стежкою за темою «Вплив людини на навколишнє середовище». 
     Учні збирали фотозвинувачення ганебної поведінки людини в лісі. Поряд з прекрасною природою ми побачили кучі сміття, розбитих пляшок, іншого бруду, який залишили відвідувачі після пікніків. 

ДетальнішеВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ “GLOBAL ISSUES THE UN DEALS WITH”

   У четвер, 27 жовтня, у шкільному вестибюлі десятикласники Андрій Моргун та Ольга Мороз провели віртуальну екскурсію на тему “Global issues the UN deals with”. Вони переконали відвідувачів у тому, що в усьому світі міжнародний день ООН – це не просто порожні слова, а й реальні дії, адже існує неймовірна кількість волонтерів по всьому світу, які їздять в гарячі точки та власними зусиллями допомагають у вирішенні важливих глобальних питань.

Детальніше“WHAT DO THEY DO AT THE UN CONFERENCES?”

    23 жовтня 2016 року світова громадськість відзначала День Організації Об’єднаних Націй. Учні школи № 118 «Всесвіт» і вчителі кафедри іноземних мов також долучилися до святкування цієї дати. Тематичні заходи відбувалися протягом кількох днів. У вівторок, 25 жовтня, найактивніші учні 5-11 класів під час перерв мандрували шкільними коридорами, розгадуючи завдання квесту на тему “What I know about the UN?” (вчитель – М.Б.Хрищенюк). 

ДетальнішеДЕНЬ ООН

   23 -24 жовтня відзначається День Організації Об’єднаних Націй (День ООН) 
   Учителі суспільно –гуманітарного циклу Пархоменко В.М., Толочко І.Г. та Чумак С.О. підготували та провели з учнями спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» заходи, присвячені 71 річниці з дня заснування ООН. 

Детальніше23.10.2016 - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ООН

    Сьогодні у День ООН, ми вітаємо тебе, народе України! Наш дух відповідає принципам Статуту ООН, і ми маємо за честь його дотримуватись. Наша віддана діяльність та солідарність з тими, хто потребує допомоги, дозволяє команді ООН сприяти залученню ширшої міжнародної підтримки, фінансування та допомоги для України. Міжнародна спільнота пишається партнерством з нами у досягненні результатів. 

Детальніше13.10.2016 - ВІТАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

   13 жовтня 2016 року у спеціалізованій школи № 118»Всесвіт» учні школи разом з вчителем Пархоменко В.М. зустрілися з волонтером Вітовим Дмитром Станіславовичом та бійцем полку «Миротворець» Войтковою Єленою ,щоб засвідчити свою повагу всім, хто носить військову форму і відзначити свято – День захисника України, привітати чоловіків, які захищають спокій наших домівок, здатних завжди підставити своє сильне плече у важку хвилину! 

ДетальнішеЗ ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

   З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!
 
    Учнівський та педагогічний колектив школи № 118 "Всесвіт" щиро вітає всіх захисників України з їх святом!!! Бажаємо вам миру, щастя та злагоди!!!

Детальніше3R reduce reuse recycle

     Акція "3R reduce reuse recycle"

ДетальнішеЕКОХВИЛИНКА "БІОПОЛІМЕРИ - ЕКОЛОГІЧНЕ МАЙБУТНЄ" 9-Б КЛАС

     Пропонуємо до вашої уваги екологічну хвилинку 9-Б класу, які зацікавились виробництвом біополімерів та їх застосуванням в житті людини.
           Формування та розвиток ринку біополімерів дає країні три ефекти: екологічний, економічний і соціальний. 

ДетальнішеЕКОХВИЛИНКА "ЕКОЛОГІЧНИЙ СЛІД" 6-А КЛАС

    "Людству необхідно якомога швидше вирішити дилему: або воно зробить так, що в біосфері буде менше забруднюючих речовин, або біосфера розвиватиметься таким чином, що в ній стане менше людей" 
Дж.Баттон 

Детальніше