З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

   З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!
 
    Учнівський та педагогічний колектив школи № 118 "Всесвіт" щиро вітає всіх захисників України з їх святом!!! Бажаємо вам миру, щастя та злагоди!!!

Детальніше3R reduce reuse recycle

     Акція "3R reduce reuse recycle"

ДетальнішеЕКОХВИЛИНКА "БІОПОЛІМЕРИ - ЕКОЛОГІЧНЕ МАЙБУТНЄ" 9-Б КЛАС

     Пропонуємо до вашої уваги екологічну хвилинку 9-Б класу, які зацікавились виробництвом біополімерів та їх застосуванням в житті людини.
           Формування та розвиток ринку біополімерів дає країні три ефекти: екологічний, економічний і соціальний. 

ДетальнішеЕКОХВИЛИНКА "ЕКОЛОГІЧНИЙ СЛІД" 6-А КЛАС

    "Людству необхідно якомога швидше вирішити дилему: або воно зробить так, що в біосфері буде менше забруднюючих речовин, або біосфера розвиватиметься таким чином, що в ній стане менше людей" 
Дж.Баттон 

Детальніше21.09.2016 - ДЕНЬ МИРУ ТА ДРУЖБИ

    21.09 в стінах нашої рідної школи ми відзначили надзвичайно актуальне для нас свято – День Миру. Це свято має особливе значення. 
    Школа №118 «Всесвіт» - асоційований член ЮНЕСКО, саме тому тим більше ми не можемо залишатись осторонь проблеми збереження миру. 

ДетальнішеСТАРТ ПРОЕКТУ ЗЕЛЕНА ШКОЛА

     У 2016 році ми започатковуємо проект «Зелена школа », покликаний підвищити рівень екологічної відповідальності всіх нас – учнів, батьків. вчителів. 
     Проект буде популяризувати екологічно відповідальну поведінку та дбайливе ставлення до навколишнього середовища серед дітей та юнацтва. 

Детальніше09.09.2016 - ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

     9 вересня щорічно відзначається Міжнародний день спорту та фізичної культури. 
    До цього свята з ініціативи адміністрації школи та учнівських колективів був проведений урок-презентація з олімпійського виду спорту-дзюдо. 

Детальніше01.09.2016 - З ДНЕМ ЗНАНЬ!

     Першого вересня розпочався новий навчальний рік. В нашій школі з`явилися нові обличчя – це наші любі першокласники. На нашому святі особлива увага була і тим, кого наш перший дзвоник востаннє покликав за парти – це наші одинадцятикласники. Також до нас завітали наші любі випускники, які привітали наших учнів з початком нового року. 

Детальніше24.08.2016 - 25 річниця Незалежності України

    З нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України педагогічним колективом та учнями школи 24 серпня була організована урочиста лінійка.
    Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. 

Детальніше20.05.2016 - ФОРУМ ЮНИХ ЕКОЛОГІВ

20 травня у 9-х та 8-х класах відбувся форум юних екологів. Почесним гостем та ведучим навчального форуму став науковий співробітник лабораторії екологічного виховання Інституту проблем освіти НАН України Солобай Юрій Володимирович. 

Детальніше