21.09.2016 - ДЕНЬ МИРУ ТА ДРУЖБИ

    21.09 в стінах нашої рідної школи ми відзначили надзвичайно актуальне для нас свято – День Миру. Це свято має особливе значення. 
    Школа №118 «Всесвіт» - асоційований член ЮНЕСКО, саме тому тим більше ми не можемо залишатись осторонь проблеми збереження миру. 

ДетальнішеСТАРТ ПРОЕКТУ ЗЕЛЕНА ШКОЛА

     У 2016 році ми започатковуємо проект «Зелена школа », покликаний підвищити рівень екологічної відповідальності всіх нас – учнів, батьків. вчителів. 
     Проект буде популяризувати екологічно відповідальну поведінку та дбайливе ставлення до навколишнього середовища серед дітей та юнацтва. 

Детальніше09.09.2016 - ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

     9 вересня щорічно відзначається Міжнародний день спорту та фізичної культури. 
    До цього свята з ініціативи адміністрації школи та учнівських колективів був проведений урок-презентація з олімпійського виду спорту-дзюдо. 

Детальніше01.09.2016 - З ДНЕМ ЗНАНЬ!

     Першого вересня розпочався новий навчальний рік. В нашій школі з`явилися нові обличчя – це наші любі першокласники. На нашому святі особлива увага була і тим, кого наш перший дзвоник востаннє покликав за парти – це наші одинадцятикласники. Також до нас завітали наші любі випускники, які привітали наших учнів з початком нового року. 

Детальніше24.08.2016 - 25 річниця Незалежності України

    З нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України педагогічним колективом та учнями школи 24 серпня була організована урочиста лінійка.
    Наша країна, наш народ святкує вже в котре річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. 

Детальніше20.05.2016 - ФОРУМ ЮНИХ ЕКОЛОГІВ

20 травня у 9-х та 8-х класах відбувся форум юних екологів. Почесним гостем та ведучим навчального форуму став науковий співробітник лабораторії екологічного виховання Інституту проблем освіти НАН України Солобай Юрій Володимирович. 

Детальніше10.05.2016 - ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

10 травня у школі відбулося вшанування загиблих під час ІІ Світової війни, присвячене святкуванню Дня Пам’яті та примирення.

ДетальнішеСВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ!

У межах системи заходів, передбачених планом проведення ІІ тайму тижня молодших школярів «Ми – маленькі подоляни», початкова школа відзначила День українських традицій. Для молодших школярів театралізовану виставу під назвою «Дзвонять дзвони Великодня» підготували і провели учні 3-Б класу (класовод Новицька Т. О.). 

ДетальнішеУКРАЇНСЬКИМ ВОЇНАМ

У межах проведення ІІ тайму тижня молодших школярів «Ми – маленькі подоляни» у початковій школі відбулася виставка дитячих малюнків та вітальних великодніх листівок. Акція носила назву «День вдячності нашим захисникам».

ДетальнішеЕКОЛОГІЧНА ВАРТА

З квітня учні початкової школи продовжили працювати над проектом «МИ – маленькі подоляни». ІІ тайм тижня молодших школярів розпочався 18 квітня проведенням Дня юних екологів, приуроченого до Дня довкілля, гасло заходу – «Бережіть природу, і вона вам віддячить». Захід відзначався нетрадиційної формою організації – у вигляді екологічної варти. Екологічна варта мала 5 станцій, кожна із яких готувала свій постер і власний девіз.

Детальніше