01-30.04.2016 - НАВЕДЕМО ЛАД РАЗОМ! МІСЯЧНИК БЛАГОУСТРОЮ

У період з 01 по 30 квітня 2016 року в нашій школі відбувається щорічна акція «Місячник благоустрою». Ця акція проводиться з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану, облаштування території школи.

Детальніше16.04.2016 - ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Це свято з'явилося завдяки підписанню спеціального президентського указу в 1999 році.

ДетальнішеСПОРТИВНЕ СВЯТО

Спорт в 21 столітті вийшов на новий вищий рівень. Спортсмени на даний час є відомими людьми, яких поважають. Він стає доступнішим для кожного з нас, але не всі займаються ним. Він є певною мірою, новизною який тільки проникає в маси. 

Детальніше14-25.03.2016 - ДЕКАДА СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИХ НАУК

З 14 по 25 березня кафедрою суспільно-гуманітарних наук була проведена предметна декада.
Згідно плану декади у школі відбулось безліч цікавих заходів, присвячених вивченню культурного надбання українського народу та скарбниці світової літератури. 

ДетальнішеПатріотичне виховання

Патріотичне виховання – це складова національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина – патріота України, гуманістично і демократично налаштованої особистості, готової до виконання своїх громадянських і конституційних обов’язків та успадкування духовних і культурних надбань свого народу, що сприятиме зміцненню соціально-економічних, духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави. 

ДетальнішеБатьківщина у нас єдина – Україна.

   Батьківщина у нас єдина – Україна. Почуття любові до неї починається з любові до рідного краю, рідного міста. Куточок, де народився і зростав, – це маленька Батьківщина. А маленькою Батьківщиною для нас є рідний Подільський район. 

ДетальнішеЛІТНЯ ШКОЛА АНТАЛІЇ

   До нашої школи завітали представники Міжнародного університету Анталії, та запропонували нашим учням участь у цікавій освітній програмі.

ДетальнішеЯКОЮ МИ БАЧИМО СУЧАСНУ ШКОЛУ?

   Минулого тижня, з 1-го по 4-те березня 2016 року, в нашій школі відбулась конференція «Сучасна школа: проблеми, досягнення, інновації» присвячена питанням системи освіти та організації навчального процесу у школах світу. Захід проводився у три етапи.

ДетальнішеЗ 8 березня!!!

   Добрі та ласкаві, мужні й ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в чоловіків. Завдяки вашій чуйності і мудрості наше життя стає прекрасніше, а в наших будинках панують гармонія та затишок.
 

ДетальнішеМАЙБУТНІ НЬЮТОНИ, ГАУСИ, ЛЕЙБНІЦИ…

   Декада фізико-математичних наук проходила з 22.02 до 04.03.2016 року. 
   У вестибюлі була представлена інформація про цікаві факти з життя видатних фізиків, мозаїка математичних фактів, кросворди, все найцікавіше зі світу IT-індустрії, виставка картин «Перспектива», а на поверхах можна було ознайомитися з афоризмами про математику і математиків.

Детальніше